Ja uz neverim na lasku.

Príspevok v téme: Ja uz neverim na lasku.
smutnagirl

Neviem co sa posledny cas deje,ale uz prestavam verit,ze mam stastie v laske a budem niekedy stastna.Rozisla som sa s priatelom,ktory si ma nevazil,ublizoval mi.Aj svoje rozhodnutie rozist sa som dlho odkladala,uz to nefungovalo od Vianoc,ale jednoducho som mu nechcela ublizit a aj som sa bala opustit ho,pretoze som ho stale lubila.Rozisli sme sa,nie som na tom teraz ok,je mi smutno a myslela som si(naivne),ze jeden moj znamy bude mat na mna cas,ze si sem tam videme vonku a ja nebduem musiet mysliet na to,ze som sa rozisla s priatelom.Ten znamy sa rozisiel v juni s priatelkou,bol sam,no pred tyzdnom mi stastny napisal,ze sa zalubil ako nikdy.Ja som si vtedy uvedomila,ze som do neho zalubena.Naozaj nikdy som nestretla cloveka ako je on a co z toho teraz mam?Len prebdene noci,uz tyzden poriane nejem,stale na neho myslim,je mi smutno a nemam pocit,ze ma bude niekto uprimne milovat.Bola som do neho zalubena aj ked moj vztah uz nebol dokonaly a on vztah este mal.A co teraz?Nasla som cloveka,s ktorym som tuzila travit cas a namiesto toho sa doma utapam v sklamani.Neviem co mam robit,ale som na dne.

jajka001_

keby si mu napisala ze ci by ti s niecim nepomohol napriklad, tak by urcite neodmietol ak je taky dobry kamarat. alebo nieco pozicat. a ked sa stretnete tak ho mozes zavolat na kavu, tam pokecate...a tak

jajka001_

no ja neviem , proste ja by som to skusila este, ked ho tak lubis, mal by to vediet...nie? a ked nebude chciet tak by si mala nanho rychlo zabudnut a to sa da jedine ak prerusite kontakty. lebo ak ho lubis a on sa chce len kamaratit to je samotryznenie. musis sa s tym zmierit a zamerat sa inym smerom.

jajka001_

co robi muz ked skutocne stoji o tu svoju vyvolenu? bojuje o nu, je ochotny sa aj strapnit, prejst obrovske vzdialosti, ist do divadla :)) ak nezariskujes, tak nic neziskas. a mas co stratit?
on si mozno myslel ze ty zaujem nemas tak sa nechcel trapit marnymi nadejami ci kazit ti vztah tak sa dival inde a nasiel inu. ale to neznamena ze je to navzdy. on moze zistit o tyzden ze uz nema zaujem o nu lebo....nieco.

sklamanagirl

Az ked som mu napisala,ze som sa rozisla s priatelom,tak zacal pisat ako sa ma super,ze niekoho spoznal atd.

sklamanagirl

Ale on nevedel ze som sa rozisla s priatelom.S inym?Ja som si to povedalal uz velakrat a nebojovala o lasku,no bojim sa,ze toto je prava laska.

jajka001_

ludia sa menia , situacie sa menia, city sa menia...aj naopak to mohlo byt. mozno ta chcel lebo si bola nedostupna, vo vztahu. ked si volna, tak zavahal a radsej hladal inde...su take typy, boja sa, podvedome unikaju. aj zeny aj muzi. ale ty sa netrap prosim ta. ked to nevyjde, tak to nevyjde, asi sa k sebe proste nehodite, ak to vyjde tak to vyjde :) ak nie s tymto tak urcite s inym.