fyzicky ci psychicky problem?

Príspevok v téme: fyzicky ci psychicky problem?
probleeem

Poradte mi prosim, uz neviem co si mam mysliet a co mam robit...
Asi 3 mesiace mam takyto problem. Pocitujem takmer neustale mierne tocenie hlavy, akoby som bola pripita, trochu rozhojdana, ako po dlhej ceste autom... a mam pocit ako za sklom, akoby som mala nedokrveny mozog, alebo co, take spomalene vnimanie... niekedy je to horsie niekedy lepsie. Zacalo to tym, ze som zacala intenzivne robit na pocitaci.. po praci je to najhorsie. Ked je to najhorsie rozboli ma hlava... nikdy ma tak casto hlava nebolievala ako teraz.
Krv mam v poriadku, Kariologia - v poriadku, Neurologia - vyssia drazdivost nervov inak ok, RTG C chrbtice som mala nejake zmeny a blokove postavenie, CT mozgu v poriadku, Ocne - v poriadku.
Neurolog mi povedal, ze ten nalez na chrbtici nemam az taky vazny, niekto ma horsie a nema ziadne problemy. Krk mavam stuhnuty, ale ziadne velke bolesti.
Som mlada (26r), nemam ziadnu nadvahu. Netrpim nejakymi chorobami, akurat mam dost silnu alergiu a beriem asi 2 roky antikoncepciu.
Chodim na rehabilitacie a cvicim doma asi mesiac, zatial bez vysledku.
Doktor mi zatial ziaden nepovedal cim by to realne mohlo byt.
Co som sa docitala na nete sa moje priznaky najviac podobaju na nejake psychicke problemy.. ale ja sa citim emocionalne uplne ok, mam super zivot... samozrejme mi tieto problemy na dobrej nalade nepridavaju, ale nemam ziadne depresie ani uzkosti.. skusala som aj nejake pripravky ako homeopatika Sedatif, Magne B6, ginko .. ale nic... akurat si z toho tocenia-hojdania vtedy nic nerobim, ale tocim sa stale. Poradte prosim co by to mohlo byt. Ako by som mohla prist na to ci je to nejaky fyzicky problem alebo to moze byt aj psychikou, aj ked sa psichycky citim dobre?

probleeem

Beriem HAK Mercillon.
Pecenove testy mi pravidelene robia kvoli HAK a vzdy som mala vsetko ok, aj posledne pred mesiacom.
Nemam ziadne napatie ani vynimocny stres ani konflikt, praveze naopak mam teraz velmi spokojne obdobie, preto sa mi nechce verit ze je to psychikou.. ani ziaden Dr. mi to nenacrtol.
Najviac sa mi to spaja s pracou pri pocitaci... zacalo to tak, ze to trvalo hodinu-dve po tom ako som prisla z prace... a neskor uz aj do vecera a cely den. Niekedy mam pocit,ze mam akoby presilene oci, ze z toho sa mi mota a boli hlava, ale na ocnom som mala vsetko ok. moja vseobecna Dr. mi zas hovori, ze je to nabeton z krcnej chrbtice... ale zeby ani po mesacnom poctivom cviceni, rehabilitaciach ziadna zmena?
Rena23 ty si mala ake priznaky?
Ako to mozem rozlisit?

rena23

suhlasim s bleee, moje problemy (trpim uzkostnou poruchou so somatizaciou) sa tiez zacali len somatizaciami cize telesnymi priznakmi, a to velmi silnymi. Velmi dlho mi trvalo, kym som uverila, ze to naozaj moze byt "len" z psychiky. Teraz som uz uspesne preliecena a somatizacie zmizli.

bleee

moze to byt psychicky problem, aj ked sa to na prvy pohlad nezda. Kopa psychickych problemov sa prejavuje tak vyraznymi telesnymi priznakmi, ze ma to vzdy vie prekvapit... A kludne mozes mat aj stastny zivot, staci nejaky konflikt stres, napätie, nieco s cim sa nevies vnutorne stotoznit a pod... Chod za psychologom, porozpravate sa, spravi ti testy a budes si na istom

hovado

To mas za to ze zeres a veris takym hovadinam ako su homeopatika... Teoreticky mozes mat problem s pecenou a ked zjes daco tak to v peceni sposobi vylucovanie aldehydu, co nastava aj ked si vypijes. Takze bud to, alebo potom daco s tlakom jedine

probleeem

Tlak mam dobry, na pitie tekutin si davam pozor odkedy mam problemy pijem poctivo min. 2 litre denne. Vestibularny syndrom som si citala, ale nemam take vyrazne zavraty, ani nie take tocenie dokola, skor taka pripitost neustala... moze aj take nieco byt sposobne uchom? mavala som problemy s dutinami, kvoli alergii, niekedy ma az v usiach svrbi z toho.
Alebo HAK? aj ked 2 roky uplne bez problemov?