zapal moc.ciest?

Príspevok v téme: zapal moc.ciest?
MAčKA

zdravim :)
bola som u bezneho lekara na prehladke a s odberu mocu zistil ze mam zapal mocovych ciest. bolo mi to zvlasn e pretoze som vobec nechodila casto na wc..a ani ma nic neboloelo.pytal sa ma ci mam bolest obliciek a brucha a ci ma pali ked som na wcku. povedala som mu ze nie pretoze mi nic nebolo...no aj tak mi predpisal lieky
ale teaéraz citim palenie pri cikaniiii..citim aj svrbenie,,,co to moze byt? taktize ma trosku bolia kriize.. menstruacia mi meska asi uz meisac ale tehotna niesom...ma to nieco s tym spolocne,??? ufff dakujem za rady

ivanecenka

a inak od tých antibiotík môžeš chytiť aj mykózu, tak z toho môže byť to svrbenie... som práve jedny dobrala, ale dávala som si aj canesten, pre istotu

simka 22

ani ja som nechodila na wc často tak max 2-3 krát čo je u mna bežne tak len sa teplo obliekaj žiadne hole križe a nesed na studenom a skus ti tablety a malo by pomôcť

mačkaa

no dakujem za odpovede :)
ano aj mne lekar povedal ze si mam kupit svedske brusnce ze su na toto velmi dobre a skutocne pomahaju tak si kupim a uvidim...len sa mi to zda take divne lebo ma to len pri mocneni mali a svrbi ale na wcko nechodim casto..uplne normalne...

odpovedam

bolenie krizov je sprievodny znak zapalu mocovych ciest, rovnako ako to palenie pri moceni. Ako bolo spomenute nizsie - urologicky caj, brusnice a Pyridoxin tiez pomoze.

simka 22

Ahoj ano máš zápal moč ciest a predpolkladám že asi prvýkrát treba to preliečiť antibiotikami a piť urologický čaj a vela vody aspon 2 týždne a kup si brusnicove tabletky Swiss mega brusinky a vyber aspon 2 balenia viem čo hovorím ja som to mala opakovane v priebehu roka asi 5 krát a nie je to sranda a menštruacia meška kvoli tomu a možeš mať potom ešte rozhádzany cyklus a ak máš partnera tak pred a po sexe sa vymočiť a potom umyť tak dufam že som pomohla