Leskle vlasy

lenkaa123456

mne sa pekne vlasy lesknu od malickych masiek predavanych v DM vyzeraju takto 2.bp.blogspot.com maju vela druhov na rozne typy vlasov. stoja okolo 70centov a mne to vystaci aj na 4krat

AdamKrt

Davnejsie som to pocul, ale nedavno o tom aj cital, ze jedna pani, si pochvalovala sampon pre psov, ze po nom ma nadherne vlasy. Nesvandujem....

diskuse.doktorka.cz

Citujem

"Dcéra tiež chytila vši. Najprv som bežala do lekárne, kde mi odporučili ako najefektívnejší dáky francúzsky šampón s tým, že zabíja účinne hneď vši a aj hnidy. Hneď sme si poumývali vlasy všetci. Smrdeli sme z toho priam úžasne a myslím, že celé okolie hneď vedelo, čo máme za problém. Vši som však dcére vyčesala živé. Asi po treťom neúspešnom pokuse som našla v drogérii Orthosan - šampon pre psov. Ve?mi som sa divila, lebo po ňom vlasy nesmrdeli, pokožka bola ošetrená, dcéru nič nesvrbelo a vyčesané vši boli naozaj "úplne" m?tve. Po 2 týždňoch sme to zopakovali a povypadávali len malé m?tve vši, ale teda ve?a ich bolo. A ešte raz si umyla po dvoch týždňoch. Dcéra už vši nemá, ale pre istotu si vždy raz za mesiac umyjeme všetci hlavu týmto šamponom, vyčešeme a skúmame vo vani, či tam predsa len niečo nenájdeme, ale zatia? máme pokoj. Musím napísať, že najprv som bola z použitia tohto šamponu zdesená, ale zabral a všetci sa nás pýtajú, aký šampón používame, že máme také krásne, lesklé vlasy a to ich máme obe po pás a ja ešte aj ve?mi husté. Samozrejme, že celé tie 3-4 týždne som všetko šatstvo, s ktorým dcéra prišla do styku prežehlovala."

xyzz

Čo tak sa o ne riadne starať? Preštuduj si aj tu zopár fór, určite niečo nájdeš... al. ak chceš zdravie len na oko, potom lesk v spreji, v drogérke určite nájdeš niekoľko výrobkov...