Strasne mi vypadavaju vlasy

aloegel

Dobry den. V pripade problemov s vypadavanim vlasov je vhodne pouzivat sprej z aloe vera. V pripade zaujmu o viac informacii kontaktujte prosim emailom

pulsatilka

Dievčatá pozor na zinok. Kolegyni aj kamarátke padali vlasy, kúpili si zinok a asi o 3 týždne ich začala svrbieť oná hm, veď viete čo. Každá šla svojmu gynekológovi a tí nezávisle na sebe potvrdili pleseň. Vraj to priveľa zinku môže spôsobiť.
Aj mne padajú , už som z toho na nervy a nič nezaberá. Krvné testy + mineralogram mám v poriadku... a zinok jem vo forme zelených tekvicových semienok. Prírodný produkt:)) Ale vyskúšam ten vitalitis.

vlaskyyy

ahojte holky, som kadernicka tak sa trosku vyznam a chcem povedat aby ste sa nebali ked padaju len toto obdobie a nie stale je to normalne(ak neberiete lieky) takto po lete su vlasy suchsie a padaju,treba podstrihnut a popripade pouzit ten lopuch alebo vitaminy,a zase po zime ak sa nosie ciapky,kapuce ci gumicky tak zase padaju, ak je to dlho doby problem chyba bude asi z vnutra,a hlavne nestresujte.

casanta

V dm som nasla jeden caj na regeneraciu vlasov..stoji 2.98, nechuti nejak extra ale tak treba daco vydrzat...pije sa 3 krat do dna..ma taky zeleny obal...kozmetika dr.chen patika..je to na vypadavanie vlasov, na podporu rastu a regeneriaciu

Lucii

Ja som mala takýto problém asi mesiac dozadu. Prisahala by som, že o nedlho budem plešatá. Kúpila som si však výživový doplnok Pathenol a zašla som ku kaderníčke ostrihať moje krásne dlhé kučery. Vlasy sa odľahčili..a dúfam že sa aj posilnia isté však je že už mi tak nepadajú ..aspoň niečo!

Viera 2808

Ahojte.mam rovnaky problem.neskutocne mi zacali padat vlasy.pouzivam uz roky znackovu kozmetiku a o vlasy sa staram a do teras mi nikdy nepadali ani v jeseni ci na jar.zacala som teras jest zinok tak dufam ze to pomoze.desim sa kazdeho umyvania vlasov lebo ich mam vsade.Dufajme baby ze je to len tou jesenou a ze to coskoro prejde.Ak niektora z vas ma dobre skusenosti s nejakym pripravkom ozvite sa.nechce sa mi cakat 3mesiace kym mi zaucinkuje zinok, vsak dovtedy budem plesata..

smii

Mne takisto zacali vo vacsej miere vypadavat vlasy ale nic s oblickami nemam. U seba som vypozorovala, ze mi pravidelne viac vypadavaju kazdu jesen. Ked som sa o tom rozpravala s kamoskami, tak im tiez. Asi je to mensim mnozstvom vitaminov oproti letu... Ja som zacala brat zinok a Cecko, tak uvidime, ci to pomoze

Slobodna

Keď si umyješ vlasy, tak si ich nerozčesávaj, nechaj si ich uschnúť a potom rozčeš. A druhá vec, vlasy úzko súvisia s obličkami. Takže ak ti padajú vlasy vo veľkej miere, máš poškodené obličky a zameraj sa na zlepšenie ich stavu.