klient Alianz

Príspevok v téme: klient Alianz
meduska

Potrebujem pocut postoj:
manzela si ulozila na FB pracovnicka Alianzu-poistuje nam auto a vidia sa-profesionalne-raz za rok-v novembri.Nezaujima ma,co maju,verim manzelovi-vytocil ma ten neprofesionalny postoj. Manzel to zdovodnil tym,ze ju zaujal jeho datum narodenia-lebo v ten den skoro zomrela. Pride mi to nezmyslene, ako si to moze dovolit? Ona je vydata, on je zenaty-ona ma na FB 42 ludí a pochybujem,ze si uklada vsetkych klientov narodenych v ten osudny datum.
Chcem to riesit s nou-pretoze nahnevana som na nu za jej neprofesionalitu. Ved mam pocit,ze ide o sukromie klienta a to je chranene nejakym zakonom o ochrane udajov-nehorzi jej za to vyhadzov? keby uz chcem byt taka suka a pojdem sa stazovat k jej nadriadenemu? lebo tentokrat mam ist vraj za nou ja a planujem si to s nou zostra vysvetlit-ja si tiez neukladam oteckov svojich ziakov na FB-hoci sa stretavame kazdy den v MS

bibi123

meduska-tak asi ako najkompetentnejsia Ti objasnim danu situaciu (robila som v Allianz s.p., nebola som poistovak, ale bola som na 1.poschodi na Dostojevskeho, kde sidli vedenie, takze viem, ako tam funguju vztahy) Allianz to ma dobre vymyslene, svojich agentov nezamestnava-lebo pracuju na zivnost. To znamena, ze niektori maju min. fixnu ciastku (vacsina ani to)a gro ich zarobku tvoria provizie zo zmluv za poistne. Kazdy predajca takychto produktov prechadza specialnym skolenim, ktore je zamerane najma o budovani dovery, cize sa maju chovat priatelsky - ako clenovia rodiny, tym si zabezpecia klientelu a po dobrych skusenostiach su odborucani dalsim priatelom a tym maju viac podpisanych zmluv, provizii... Takze si myslim, ze dotycna pani si ho ulozenim medzi priatelov a tym sa poistila, ze poistku uzavrie u nej v novembri-je v podstate citovo viazany, ved su priatelmi na FB- a neda prednost inemu poistovaciemu agentovi, alebo poistovaniu cez internet, co je ovela lacnejsie, lebo je to ocistene o proviziu pre agenta... a s tym, ze ma specialny datum narodenia? to moze byt len predajna taktika... takze sa nerozculuj, aj poistovaci agenti su len ludia, maju to o to tahsie, ze nemaju staly plat a su odkazani na milosti ludi, ze prave s nimi uzavru poistku... a nechapem v com ako porusila zakon??? Zakon sa vztahuje na osobne udaje, ved na FB si nezverejnila do statusu=toto je ten a ten, s rodnym cislom XXXXXX/XXXX, byvajucim na tej a tej adrese a cisla zmluv su tie a tie...

lost

ak verite manzelovi, tak je UPLNE JEDNO ci verite tej "suke", z jedneho logickeho dovodu:
ak nechce manzel, tak sa moze ta druha aj roztrhnut, nikdy svoj ciel nedosiahne.. :)

to je proste ako:
nech sa svetlo (fotony) snazia AKOKOLVEK, nemaju sancu presvietit stenu, proste nikdy, lebo stena nepusti :)

meduska

to by som sa pekne zasmiala . . .manzelovi verim-ale neverim doternym "sukam"- ktore nemaju zabrany pred zenatymi chlapmi

meduska

ja teraz skorej riesim tu zenu z profesionalneho hladiska . . . ako si to moze dovolit - existuje nieco ako ochrana udajov v poistovni - niesi to nahodou ty?

jajaja99

sorry, ale tvoj manzel je nesvojpravny? ak si matne pamatam, niekto ta poziada o priatelstvo na FB a ty ho bud potvrdis alebo ignorujes.....

Najčítanejšie články