poradte ....kedy?

janab

Určite by to mali byť s chlapcom ku ktorému niečo cítiš, mala by byť tá správna chvíľa a atmosféra..čím neskôr začneš so sexom tým lepšie..vyvaruješ sa bezsenných nocí s pochybnosťami či nie si náhodou tehotná, treba potom riešiť antikoncepciu a pod..ked začneš pohlavne žiť, tak to prináša aj určité povinnosti voči sebe a svojmu zdraviu...si správna kočka, tak nech ti to dlho vydrží..

jajka001_

ked sa na to budes naozaj citit, tak to sprav. ze to bude s tym s kym chces, ze TO chces, ze si pripravena na to ze mozes aj otehotniet a co potom s tym.

ceecee

Hmm..ja som o panenstvo prisla v 17tich, ale nebolo to, som to tak citila, ale prave preto, lebo vsetky moje kamosky to mali uz za sebou...viem, znie to hlupo a detinsky, ale clovek v tom veku vidi vsetko inak, ako v dospelosti...
Ale nelutujem, lebo to bolo s clovekom, ktoremu som doverovala, lubila ho a vazila si to...
Inak, z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze cim som starsia, tym si milovanie uzivam viac a viac...
naozaj sa netreba nikam ponahlat, v 17-tke su dolezitejsie ine veci ako sex...znie to mozno banalne, ale je to skola, priatelia, hobby...pretoze v dospelosti pridete o vela z tychto uzasnych veci...

rena23

Som rada, drz sa, podla vsetkeho si rozumne dievca, urcite budes vediet, kedy je ta spravna chvila. :-) Drzim palce!

Lujza52326

To máš pravdu, som a veľmi šťastná... No chodievame spolu do mesta, do kaviarne na dlhéé prechádzky,do kina na večeru . Potom si niekde večer sadneme do parku a tam sme vobjatí, bozkávame sa vychutnávame si prítomnosť jeden druhého..ide to všetko krááásne pomalinky... Povedal že sme mladí a treba ísť na všetko pomaly, nič nám neutečie... Je to naozaj sper človek a som rada že je moj.... :) To krásne spoznávanie... Je to najkrajšie. Nie je umenie sa s niekým vyspať po dvoch týždnoch ale brať milovanie ako prejav krásnej vzájomnej dovery ...

weweka

reni tak za tuto poslednu vetu by som ta najradsej vybozkala :D ... neskutocne dakujem mam otvorene očííí :))... mozem dnes v klude zaspat..a dakujem aj vsetkym

rena23

Wewerka, ze to obcas velmi chces, je uplne normalne - priroda je priroda ;-), ale da sa ovladnut a urcite to ma hlbsi zmysel. Z toho, co pises mam skor pocit, ze Ty "to" vlastne este nechces a chces vediet, ci je to normalne, ked rozmyslas inak, ako vacsina Tvojich rovesnikov - myslim, ze podla reakcii vsetkych, ktori sem napisali, uz odpoved poznas. :-)

weweka

lujza tak ty si potom stastna baba :))... a ked sa mozem spitat mozno ti to bude blbe odpovedat nemusis co robite spolu ked ste sami vies ja sa snazim s mojim mat krasne chvilky aj bez sexu ale pocas toho roka som uz asi vsetko minula a bojjim sa ze ho budem nudit

Lujza52326

Zaujímavá témička.. ;-) My sme s priateľom 2 mesiace apráve včera sme sa rozpávali že kedy je "vhodný čas" pre nás dvoch.
Ja mám 19 on 22. Povedal ,že máme kopa času,bude to moja premiéera a chce,aby to pre nás oboch bolo "nezabudnuteľné" .Takto mi to povedal. A ja sa na to strašne teším lebo to bude s čovekom ktorého veľmi lúúbim... A som šťastná ze som to ešte s nikým iným neskúsila. Sex je pre mna naozaj veľmi doležitý krok ...Nedokážem si predstaviť že by som TO s niekým robila v štrnástke napríklad. Niet sa kam ponáhlať!