Problém tam dole :(

Príspevok v téme: Problém tam dole :(
mám problám.

dobrý den chcela by som sa s vami poradit mám uz asi pol roka taký bielo-žlto-hnedý výtok a tri dni dozadu ma zacala svrbieť aj pálit vadína.asi mám nejaku infekciu ze? gynekologicku mám az buduci tyzden lebo teraz má dovolenku..co mi bude robit a mate s tym niekto skusenost? a este mám problám skoro pri klitorise vlastne ako si mi zacína čiarka tak vo vnurti ked si roztvorím pysk mám tam ako keby takú bielu trvdu hrcku ktoru tam mám uz asi mesiac a vyzera ako vyrazka len je tvrda a nechce zmiznut neviete co to moze byt? bojim sa co mi s tym bude gynekologicka robit :( a este mám aj znamienko pri dierke velke asi ako hrasok a bojim sa ze si ho mozem poskodit napr. aj ziletkou..ja viem ze je to dost vela problemov ale skuste mi poradit prosim...moc dakujem mám 185 rokov

janekMY33

no znamienko moze byt velmi ale velmi sexi ale daj si ho napr.vipalit dusikom a to ostatne?Nikdo s nas neny gynekolog alebo doktor

macka26

nebude to boliet.. mne vyberali z prsneho dvorca a vobec nebolelo, to dostanes lokalne umrtvenie

a ta tvrda vyrazka , to fakt neviem. nemam s tym skusenost. najlepsie zajst k lekarovi

mám problém.

ale ja sa bojim ze to tam bude boliet...a hanbis sa chlapa chcela by som aby mi to robila zena...byvam blizko ba a kam mam ist najskor s tym znamienkom? a co ta tvrda vyrazka neviete co to moze byt mám to tam uuz asi 3 mesiace je biela a tvrda dakujem

macka26

na vytok... mycomax150 tabletka a canesten krem, obmedz sladkem, vysad muku z jedalnicka... pravdepodobne mas mykozu sposobenu premnozenim candidy

znamienko pri dierke... co najskor vybrat.. je jedno na akom je mieste, ak je to na mieste, kde zavadzia, kde sa holis treba s nim von.. ak potrebujes kliniku, napisem ti kde ti to vyberu, ale myslim ze vsade :D

X123

Trpím niečím podobným, myslím tie výtoky. Pravidelne sa mi to vracia a po niekoľkých návštevách gynekologičky som to vzdala. Svrbenie mávam aj ja. Vtedy už viem, že kvasinky v mojej pošve majú raj. Snažím sa nosiť len bavlnené spodné prádlo a čo najmenej tangá. Zatiaľ mi najviac pomohli sedavé kúpele. Tiež by bolo vhodné nosiť voľnejšie nohavice a vôbec nenosiť rifle. Ale v dnešnej dobe pri dnešnej móde nemožné.

civediamo

pri tvojom ucitihodnom veku 185!!!:)))))))))))))to už bude asi hniloba:))

ale važne to ti tu mi nepovieme ale gynekolog po vyšetreni,ale nejaka mykoza,alebo infekcia to bude,,,a aj na to ostatne ti odpovie:))