tucko

Príspevok v téme: tucko
grps

baby chcem pocut vas nazor moze vam byt sympaticky aj tucko?ja viem ze niekto povie ze nie je dolezite ako vyzeras ale aky si zvnutra povahovo a tak ale predsa ked niekde napr na diske zbadate tucka a je tam dalsich 100 chudich chalanou tak si myslim ze si ho nikdo nevsima.mam s toho depku ved chcem si najst priatelku ale zeny odo bocia asi nie som pritazlivy ale dokazal by som lubit o to viac kazda chce len fesaka ktory ju aj tak za tyzden odkopne a najde si novu lebo baby po nom idu a moze si vyberat .tato dnesna doba je DIVOKA:)))

han.ka

aj tucny muz moze byt fesak a pritazlivy typ a naopak, chudy nemusi byt vobec pritazlivy. Hlavne nebyt zo seba zakomplexovany, lebo komplexy a podcenovanie urcite pritazlive nie su, teda aspon pre mna nie

zaláskovaný

Som chalan sm spokojny so svojou vahou mam 64kil a 179cm ...... mne osobne sa nepacia chude dievcata. uplne vychrtle samozrejme ani buchticky ale tak uprimne poviem ze mi zalezi aj na vzhlade.. je to tak aj s dievcatami a fakt.. 100ludi 100chuti... mam kamaratky ktore maju nadvahu 20kg aj viac a maju priatelov a dlho uz...

pred 3mi rokmi som bol aj ja tucny mal som nadvahu obrovsku.. za 2mesiace som jedol 6x pil som 2x denne behaval som a ked som jedol len ryzu a zeleninu.. zasyti.. ;) skus a maj pevnu volu a neskonci to tym ze som tucny a tucnym budem....

kgg

hmm....najprv sa zamysli ci o taky typ bab na diske stojis...nie su povrchne? ces take co chcu mat len pekneho ha ha no krasavca vedla seba a nic ine ich nezaujima? alebo chces mat holku s ktorou ti bude super, s ktorou budes sam sebou...bez ohladu na to ci mas neake tie kilka navyse, s ktorou zazijes banalitky, bezne obycajne veci ktore sa ti budu zdat tymi najkrajsimi v tej danej chvili...no vidis...podla mna...si este nezrely cloviecik,...a na to aby si pochopil...co je podstatne a co ne....potrebujes cas...ale odpoviem ti na otazku...teda...podla mna...tie kilecka navyse mozu aj nemusia vadit...co sa tyka toho vyzoru, bo kazdemu sa paci neco ine....vazne....no i tak vecsinu i tak zaujme zlaty stred...take nieco medzi....niekto zaujimavy, no nehrajuci sa nanic...ak ta len to zaujima.... achooj :P

THX

Ja som mojím príspevkom tiež nemyslel hneď chudnutie ale práve to,že ak má stavebný materiál tak ten nepotrebný tuk môže premeniť na svaly má na to dobré predpoklady si myslím. Avšak samozrejme nie všetko sa to dá premeniť teda zostáva chudnutie. Skús spomínaný bicykel,na beh zatiaľ zabudni to možno neskôr. A zmena stravovania pravidelne malé dávky najlepšie 5-6x denne ale to podľa mňa vieš aj sám :). To je omieľaná "básnička" ale málo jedincov si ju vie zaviesť a udržať až do konca chudnutia a potom samozrejme udržiavať pre zdravý životný štýl.

isabella

posilovna nie je najlepsi napad, podla mna je najvacsi problem v zivotosprave, najprv uprav jedalnicek a k cviceniu az postupne, pretoze posilovna ta z biedy nevytrhne ak nezmenis stravovanie...

grps

babluka 17 aspon si ma potesila trosku:)) a ty si tiez baculka?ale aj tak hodim tu posilku aj ked neni moc casu ale nadej zomiera posledna:))))

babluka 17

grps: praveze napr mne to vobec nevadi, takyto chalani su omnoho lespi aj pvahovo a milsi nez ti *** no chapes :)

THX

Ľudia ale aj čítajte trochu čo som napísal vy tam neviem akým zázrakom vidíte hneď slovo "každá". Ja som povedal "vačšina" a to neznamená predsa "každá". :D

isabella

to je blbost, ze kazdy si vybera len krasneho partnera... lenze nikto z vas nemoze popriet, ze do vztahu pojde len s niekym, s kym mu funguje "chemia" a ta ked tam raz nie je, tak to nejde... ved ktory chlap si zacne vztah s babou pri ktorej sa mu jednoducho nepostavi? a to nie je len o postave, ta osoba mu musi byt celkovo sympaticka a dalsia vec je, ze krasa je pre kazdeho nieco ine a bohuzial neforemna postava nie je vzdy pre partnera/partnerku vzrusujuca, aj ked su vynimky, ale tych je malo, treba sa snazit byt v norme, byt zdravy a aj ked ma clovek nieco navyse, tak si partnera najde, ale vyslovena obezita je choroba a s tym treba nieco robit, to ze taky clovek ma problem najst partnera je uz len dalsi negativny "bonus" tejto v podstate civilizacnej choroby