priatelova ex otravuje aj po 3 rokoch po rozchode

Príspevok v téme: priatelova ex otravuje aj po 3 rokoch po rozchode
User_37597

nieze by ma to nejak strasne trapilo ale lezie mi to na nervy ze je vyse 3 roky od toho ako sa moj priatel rozisiel so svojou ex a ona si ani po troch rokoch neda povedat a stale mu vypisuje...mna skor zaujma ci aj vy mate taketo "zazitky" s ex lebo ja sa uz sem tam neviem udrzat a uz by som jej aj rada nakopala rit len som ju este nestretla :D

a mimochodom neobavam sa ze by ma priatel nechal kvoli nej...urciteee nie :)

ShaulaThalit

a pohybuje sa vo vašej "blízkosti" (rovnaké mesto, nejaké prostedie)? ja si myslím, že stačí zmeniť e-mail, číslo zmeniť a utajiť, vo FB sa nevyznám, lebo na také inštitúcie nechodím, ale určite sa to tam dá nejako bloknúť, dať si nastavenie tak, aby nevidela profil alebo nástenku etc...

User_37597

pocuj krt ty si take hovado :D co sa sem trepes toto su vazne veci :D ty ma zacinas vyhladavat :Dasi ta premenujem na tantrickeho muza lebo ja som nasla tiez jednu pikantnu temu kde si pisal :D

User_37597

no ved ani ja to nechapem..akoze on bol jej prvy ale predsa len neznizim sa na taku uroven ze ho stale budem otravovat..aby som to trochu objasnila:
prvy rok co som snim bola mu volala a on nezdvihal.pisala sms typu: idem do anglicka,mam priatela,idem na vysku a vsetko to malo byt "akoze" adresovane kamoske ale "akoze" sa to nahodov poslalo inde :D nechapem..potom mu druhy rok zas vypisovala k narodeninam co je tiez ironia lebo ona ma len 15 dni pred nim narodeniny a on jej nenapisal a ona jemu hej-to uz co je...a dokonca som sa ja nasrala ze mu po 2 rokoch neda pokoj ani na pokeci a tak som si nasla jej priatela a slusne som mu vysvetlila ze ak sa s toho este nedostala ze ju nechal tak nech ide za odbornikom...a odpisala mi ona samozrejme v takom zneni ze sa ma snazila urazit atd a o 3 dni napisala postu adresovanu mne aj priatelovy ze uz mame co sme chceli ze on sa s nou rozisiel..no ja som mu len napisala ze stale mojmu priatelovy vypisuje..popravde mi to bolo jedno vsak to je jej chyba no a asi pred 4 mesiacmi som nahodov nasla na facebooku u frajera ze mu poslala ziadost tak som mu povedala ze ju zrusim a on ze ok...no a pred tyzdnom mu znova poslala ziadost?chapes?lebo ja nie...uz to zacina byt ubohe po 3 rokoch...

ShaulaThalit

bez vetra sa ani lístok nepohne a je veľmi čudné, že tri roky funguje dievča na tom, že vypisuje svojmu bývalému frajerovi. Keby to trvalo pol roka, ešte pochopím, ale tri roky??? hmmmmm