pálenie, štípanie, svrbenie, výtok...

Príspevok v téme: pálenie, štípanie, svrbenie, výtok...
aerdnaa

včera mi mala končiť menštruacia, už som mala len taký slabožltý výtok, som si myslela že su to len zbytky po menštruácii.. dnes je ten výtok zase žltý, sem tam biela hrudka, a strašne moc to teče, normalne mi to cez nohavičky pretieklo :( a začalo ma to strašne svrbieť, páliť, ale len na pravej strane, a zdá sa mi že mám pysky akési zväčšené, máte niekto skúsenosť? poradíte čo na to? treba s tým isť čo najskor ku gynekologovi? dala som si na to čípok gyntima a natieram si to Kanestenom... ďakuejm za odpovede :)

jajkafr

minule sa mi dostal do rúk leták s prípravkom Wobenzym vraj pomáha pri opakovaných vaginálnych infekciách je tam písané že bol robený prieskum a ženy ktoré ho užívali infekcia sa im nevrátila alebo sa im vrátila menej častejšie ako pred tým... možno treba skúsiť aj toto... okrem toho to vraj pomáha aj na iné veci...

maciocicka

Ak je ten zapal taky silny, tak gynekolog pomoze, aby si sa netrapila. Tradicna cisnak medicina ma bylinne zmesy na vytoky z vlhkej horucosti. Preco sa tam tvori, to treba zistit a odstranit pricinu, aby sa to neopakovalo. Pozri www.tcmclinic.sk , pripadne sa ozvi. Lebo toto sa vracia a takto ma vela zien chronicke zapaly a prsvidelne mesacne riesia to iste.

mimmim

skus si kúpiť ROSALGIN su to take malé sáčky s práškom rozpušťa sa to v prevarenej vode kup si ktomu aj aplikátor je to na výplach pošvy super to zaberá