Voňavý šampon , poznate?

Clarika2

tak sampony z avonu a herbal essences su jedine sampony po ktorych som mala take lupiny ze az... mne najviac vonia nivea diamond, loreal ruzovy a sampon z morskych rias od annemarie borlind.

lienka lenka

mne najdlhšie a nejlepšie voňali vlasy od šamponu z avonu advance technics. fakt intenzivne a pekne. len som mala lupiny z neho.

rew

gliss kur hair repair: www.hipernet24.pl dost intenzivna a prijemna vona.. a vseobecne ked som pouzivala rozne gliss kur produkty, velmi sa mi pacila vona

helus_59

Mám a okrem toho mám aj skúsenosti, že dcéra po umytí vlasov bola na diskotéke a vôbez jej nenapáchli od cigaretového dy. Šaty bolo cítiť, ale vlasy nie.Ak máte záujem, napíšte na emailovú adresu.alexandra639@azet.sk

casanta

Ja som bola milo prekvapena zo samponu a penoveho kondicioneru zn. nivea wolume, ta nova rada pekne mi ostali vonave po ziadnom inom tak nevonali..to moja skusenost

jankaaaaaaa

mne sa tiez z herbal essences spravili lupiny, ale hned ako som umyla inym samponom tak mi zmyzli lupiny, ale u mna to je nromalne lebo z vela druhov samponov sa mi bezne lupiny robia