čo to znamená, ak sa chlap tvári, že ma nevidí?

Príspevok v téme: čo to znamená, ak sa chlap tvári, že ma nevidí?
centrina

Ahojte,
mám 20 rokov a vo výhľade pekného a milého chlapca. Sme super kamaráti, vieme si dobre pokecať, zdieľame sa... Boli sme spolu na víkende, ľudia si o nás mysleli, že spolu chodíme, ale, žiaľ nechodíme. Veľmi sa mi to páčilo.
Avšak keď je v miestnosti okrem mňa i iné dievča venuje sa jej.. mňa si málo všíma. Akoby som bola priesvitná.
Čo znamená takéto správanie? Ja sa v chlapoch vôbec nevyznám...

za8icka

No a ja som vysla s iniciativou na svojho kolegu(on 23 a ja o rok menej),chvilu sme si fajn pisali cez outlook a potom som nejako pisat prestala lebo to bolo cele cudne(ako sam hovoril tazko s nim viest konverzaciu a vyzera byt dost hamblivy), o par dni nato som si povedala ze nejako sa to vyriesit musi nech viem na com asi som a tak som mu napisala ci sa nechce po praci stretnut a on napisal len ze nema cas, mozno niekedy nabuduce. No a od tej chvile sa ma snazi ignorovat, ked ma stretne, len rychlo prejde a uhne pohladom a pozdravi ma len ked nema uz navyber.Niektori chalani su fakt...

bibi123

centrina-no ja si myslim, ze Ta chce mat len za kamaratku, to ze Ta ignoruje mi pripada tak, ze nechce, aby si ta druha zena myslela, ze ma frajerku... ale skus spravit to, co Ti radi Adam, spytaj sa ho polozartom, ci rozmyslal, ze ake by to bolo, keby ste tvorili par.. a uvidis, ci sa chyti.. vzdy sa to da hodit na srandu a nestrapnis sa...

tak

Centrína

Ten môj príspevok mi tu išiel nechtiac dvakrat, ale tak Ty si kamarátka a mi to prepáčiš, všsk?????

centrina

ja nie som skutočne asi žena.. ja neovládam takéto dravé techniky. Možno to bude aj tým, že som nikdy žiaden vzťah nemala.

tak

Centrína, prepáč, Ty si naozaj spadla z jahody, veď sa predsa nesmieš báť, a čo sa Ti môže stať, musíš o svoje šťastie bojovať, ....

AdamKrt

centrina:

a Ty si myslis, ze on je preco s Tebou kamarat ? Asi preto, ze si sa mu zo zaciatku pacila, snazil sa Ta nabalit ako kamaratku, ze z toho bude nieco viac a ked nic viac nebolo, tak ostalo pri kamarastve. On sa Ti to mozno tiez hanbil povedat... A tak sa bude okunat jeden pred druhym a skutek utek.

Myslim, ze to zase neni tak tazke. U mna bol ten isty problem, povedat nieco take, ale s tym rozdielom, ze ja som ziadne kamaratky nemal a vraviet nieco take uplne cudzej osobe je horsie ako niekomu koho poznas.

Pozri, kludne mu to povedz a ked povie nie, mozes sa zasmiat a povedat, ze aj tak si iba zartovala, ze si ho chcela vyskusat... :-)

Vobec to neni komplikovane, komplikovane si to robia ludia. Sam viem na sebe, ake bloky som maval.

tak

Centrína, prepáč, Ty si naozaj spadla z jahody, veď sa predsa nesmieš báť, a čo sa Ti môže stať, musíš o svoje šťastie bojovať, ....