správanie vasich partnerov/partneriek v podnapitom stave

xyxy3333

how, viem presne čo zažívaš... takto sa prejavoval aj moj byvalý, po štyroch rokoch som mu dala zbohom. je to užasny chlap no ked si vypije nespoznávam ho :-( aj ked ho stále milujem dalsiu šancu sa mu uz bojím dať. mal ich už 3 :-(

MBMB

xyxyz - Si normálna?! Priatelovi vyčítaš, že sa na neho nejaká pozrie? A on za to môže, že sa na neho pozerajú? Si divná...
Ja nepijem, nepotrebujem to ako ostatný chudáci.

xyxyz

no ja napisem o sebe..ja ked pijem, co uz vobec nie je casto a o to horsie to dopadne, tak som strasne ziarliva..ked sa na priatela co i len niekto pozrie, teda zena, tak mu to vycitam a vzdy sa povadime...chvalabohu sa to stane tak 2krat do roka

ta3

tak sa s nim o tom porozpravaj, povedz mu, ako Ta jeho spravanie velmi ponizuje a mozes aj pohrozit, ze ked s tym neprestane, ze sa rozvedies, uvidis ako zareaguje, mozno vstupi do seba ak Ta ma rad a ak este nie je na alkohole zavisly

ta3

Ste manzelia, alebo iba spolu chodite? Ak iba spolu chodite, pouvazuj, ci sa radsej nevratit z kratsej cesty, ja by som taketo spravanie tolerovat nemohla

how

a praveze tomu nechapem, ked nieje opity je najlepsi chlap na svete. vypije si raz za mesiac, inokedy 1x za 3-4 mesiace, niekedy aj pol roka vydrzi, chapes, ze nie casto. cim to je ? poovahou? Ja nechcem to ze na druhy den ked sa vytriezve tak mi kupuje darceky aby som mu odpustila..