Viecka korekcia

Dessy

Chcem.poprosit,ahojte, z TN kraja vie niekto o dobrom plast chir. na operaciu hornych viecok. Moj vek 55. Dakujem !

Nataly5

Moja mama si nechala pozdvihnúť viečka pred tromi rokmi. Robili jej to v ústave lekárskej kozmetiky V BA. Bola už na dochodku,takže nemusela riešiť pooperačný stav. Samozrejme nejaký čas to potrebuje aby sa všetko zahojilo, ale nebolo to nič strašné. Bolesti mala priamo po operácii ale vraj sa to dalo vydržať. Veľmi jej to pomohlo, mala už dosť povisnuté viečka a aj po troch rokoch to vyzerá výborne. S inou klinikou skúsenosti nemáme ale túto si mamina veľmi chválila. Milí personál, krásne prostredie a čo bolo super pre mňa, kdeže som ju tam viezla, bolo bezproblémové parkovanie hneď na mieste :-)

Sona345

Ahojte, viete niekto poradiť dobrého plastického chirurga v okolí Trnavy? Mamina tiež uvažuje o korekcii očných viečok ale bohužiaľ nepoznáme nikoho, kto by s tým mal skúsenosti a tiež sa dosť bojí zákroku - ako dlho sa bude liečiť, ako bude vyzerať a tak. Podstúpili ste niekto tento zákrok v TT alebo v BA?

Doroty

Ahojte som z BB. Chcela by som najst mamine dobreho lekara na korekciu hornych viecok. Ona ma strach ze jejvto dako zbabru avtak by mi dobre padla rada koho odporucate a koho urcite nie. V podstate je jedno aj keby to bolo ine mesto. A davali ste si ti niekto preplacat poistovnou? Dakujem

nellyy

anonym_76

prepáč nebola som tu po opke dlho,
som veľmi spokojná....mala som super operatéra a jediné čo ľutujem, že som čakala toľko rokov a nešla skôr :)u mňa nagor - úplná prirodzenosť, ešte aj polovička neverí, že to môže byť až tak prirodzené :)
neboj, naozaj to stojí zato, po všetkých stránkach :)

Sandra.b

Ja idem k MUDr. Jane Kubicovej Košťálovej - Chirkoz má s ňou niekto skúsenosti? Ináč aké s tým máte skúsenosti? Ja sa bojím ako budem vyzerať potom. Či nebudem ako sova :D

anonym_76

nellyy
ahoj,prosim Ta ,si spokojna s prsickami?ja idem o chvilu na opku a mam mat tiez nagor, tak preto sa pytam..nasla som ta tu v diskusii tak preto tu pisem..dik za odpoved.janka

nellyy

Ahojte
ak by ste mi vedeli poradiť ...
potrebujem vedieť či máte skúsenosť s týmto zákrokom u Mudr. Červeňa a u Mudr. Lopatkovej?

Rez sa vedie len cez viečko, či sa ťahá aj nižšie vedľa oka????
Ďakujem pekne :)

ismir

Ahojte chcela by som niekoho poprosit ci mi vie dat informaciu o plastike ocnych viecok. Klinika Sagax - Mudr. Peter Siska. Ďakujem.