Zlata rybka

Príspevok v téme: Zlata rybka
Linguistics

Ahojte.
Chcela by som si zaobstarat taku klasicku zlatu rybicku, aku vidite casto vo filmoch.. V gulatom akvariu, s nejakou rastlinkou ci domcekom. Ale len jednu zlatu rybku. Neviete mi niekto poradit, co vsetko mi k takemu, hm, chovu treba? Staci len to akvarko, rybicka a krmivo? Alebo budem potrebovat tak ci tak nejake filtre a podobne? Lebo uz dlho sa na take akvarko s malinkou rybickou lakomim, tak som chcela vediet, ci nemate niekto nejake skusenosti a rady, kedze ja som uplny laik. Za vsetky rady dakujem ;)

Linguistics

bibi123, uz som si precitala par for o rybickach, a ani tam to nedoporucovali :-/ Skoda no, kedze ja som mala takuto predstavu :) Ale tiez by som nechcela, aby mi zvieratko trpelo. Dakujem.

bibi123

urcite nekupuj gulate akvarium-posobi to na rybku velmi zle a stresujuco, pokial budes mat v akvariu rastlinku, bude sa Ti v akvariu tvorit zeleny povlak na stenach akvaria, na to je najlepsia rybicka prisavnik... vo vseobecnosti by som nekupovala len jednu rybku, aj to je zvieratko a potrebuje zit spolocenskym zivotom...