Mala som nechraneny sex..

Príspevok v téme: Mala som nechraneny sex..
Mimusik

Kedze som este neskusena,chcem sa vas spytat....Mala som nechraneny sex a som si pocítala tak mi vyslo ze mam plodne dni, tak ja by som sa vas chcela spytat ci ak sa vajícko oplodny tak ci su hned aj bolesti..ja som teraz druhy den po sexe a mam take tlaky v podbrusku tak neviem ci je to tym ze som otehotnela ,od kolkych dni uz su priznaky tehotenstva?...dakujem vam

lost

Mimusik, to "deti" som myslel glbalnejsie, nie len an teba, lebo tieto temysa pravidelne objavuju a nielen tu, cize je to gloalnejsi problem..

Ale ak mas vyssi vek ako 10 rokov, alebo uz ani nie si teenage, alebo ak ten vek koncis, proste ak si myslis ze si "nedieta" tak nic v zlom, a bez urazky, ale mohla si si o tom nieco nastudovat skor nez podlahnes chemii, alebo tuzbe :)

Nehovorim to zakernym alebo skodoradostnym tonom, to mi nepomoze a nikomu inemu, avsak je to len tvoja skoda a skoda podobnych mladych ludi (a nielen zien), pretoze si pokaslu to co si pokaslat nemusia..

No mozno nemas NIC vazne ani nevazne a mozno je to len mylny pocit, ale ponaucenie z toho mas velke, myslim :)

Ak ten moj predchadzajuci prispevok znel prilis nemiestne, tak sa Ti za to ospravedlnujem..

Ale treba si davaj vacsi pozor :)

jajka001_

dnes bolo v tv ze na skolach nie je sexualna vychova - tu vidite dosledky...nie, tie bolesti nesuvisia s tym ze by si mohla byt tehotna. ale mozu byt z toho ze ovulujes.

Mimusik

lost ty sa so mnou rozpravas ako s 10 rocnou ale ja uz mam omnoho viac...a mozna viac ako ty..len nemam ziadne skusenosti nevadi nechajte to tak ja uz si nieako sama pomozem...

lost

Ale ak si vedela ze ta vysmejeme, ako si nemohla vediet ze ako nebezpecne veci robis ?

Nejak tie deti naucit musime,to je nasa povinnost dospelych :P

Mimusik

ja som vedela ze tu budu taky pisat co ma len vysmeju..Ja som chcela ozaj radu lebo nemam to s kym prebrat a vy ma tu strasite te mam pohlavnu chorobu a este sa mi vysmejete...necakala som to ale aj tak vam za snahu dakujem

Linguistics

*oplodni
Inak, dufam, ze si robis srandu :D Druhy den a uz mas tlaky? Si myslis, ze ta uz kope? :) Nie, nie su to este priznaky tehotenstva. Na tie si este pockas ;)
A nabuduce, chraneny sex!

Najčítanejšie články