Henna

cheatet

Luci, tak drzim paste, nech chyti. Kazdopadne, uz len ta regeneracia stoji za to. Uvidis, chyti ti pekne.
Muller maju v sieti drogeri Muller, alebbo Dr. Muller, neviem presny nazov. Mama tam bola v Linzi, ale pocula som, ze tie drogerie su v kazdom vacsom rakuskom meste (mozno aj mensom, neviem).

Lucinka33

lagie, myslim, ze zaujem by bol, len kazdy si predstavuje pod pojmom "prijatelna cena" nieco ine :) Francuzska znacka bude asi najskor Hennecolor, nie?

lagie

Ahojte, chcela by som rozsirit ponuku v eshope -odkaz odstránený- o hennu, bol by zaujem? v prijatelnej cene, mala by to byt francuzska znacka, len ju chcem najskor otestovat.

Lucinka33

cheatet, tu hnedu Lush mam doma, idem tento tyzden hennovat. Ale neviem ci mi chyti, pretoze som si robila test na jednom pramienku a nebolo nic vidiet,no nechala som to posobit len kratko. Tak tu hennu Muller by som chcela skusit, maju ju tam bezne v drogeriach alebo v nejakych specializovanych obchodoch?

cheatet

Luci ano, to je presne ona. Nikdy som ju na nete nevidela, dik. Tato ani mne nechyta, Lush je lepsia. Objednavam ju cez net. Alebo potom hennu z Rakuska z Mullera, tu mi nosi mamina - chyta perfektne. K tej Lush - ma 325g, stoji 13,40 EUR, cize 4,12 Eura/100g a to sa celkom oplati, zato farebne z tych u nas zohnatelnych vedie.

Lucinka33

Cheatet, mne ani velmi nechyta, podklad je moja prirodzena farba, dodala mi len taku sytejsiu farbu. Pouzila som ju zatial len raz. Ja som mala tmavohnedu, odtien Walnut Brown. Kupila som ju v takom malom stanku s holandskou prirodnou kozmetikou v obchodnom dome Tesco v Nitre. A tiez ma nejak 85 g, ak sa nemylim. Vyzera takto: s362.photobucket.com

cheatet

Lucinka33, tebe tá henna naozaj perfektne chytá (DV.cz).Odkiaľ zháňaš tú Himalayu? U nás v MT majú v priore túto značku, ale na nete som našla inú. Aká je to krabička? Tá naša má dákych 80g, ale mne hnedá nechytá vôbec, max. dočervena, preto sa pýtam, to isto nemôže byť tá istá.

sweet_lolitta

taku komercnu som zabudla a to je Lush, najdes ju v auparku alebo cez net objednas, v nej uz mas ako v jedinej, co poznam uz prisady vnutri.

sweet_lolitta

Kazdemu sadne nieco ine, na prve skusania su dobre henny z DM, vymyvaju sa, cize nimi nic nepokazis, kvalitnejsie su Logona alebo Hennecolor, v BA viem kde tu prvu aj predavaju. Nezmyvatelna ale jedna z najklavitnejsich je henna egyptska alebo indicka. Predsa len pochadzaju z krajin, kde maju tradiciu :)