Henna

Mimi323

vevericka, keď nemáš svetlé vlasy, ale skôr špinavý blond, tak ti to do žlta nechytí, chytí to taký zlatistý odlesk. na slnku sa vlasy veľmi pekne lesknú :) Treba skúsiť :) Ak sa ti to nebude páčiť, tak si to nabuduce nedáš, na prvýkrát to aj tak silno nechytí. A ak sa ti to bude zdať OK, tak daš znova

vevericka

Mimi, prosim ta, ty si v inej teme spominala, ze teraz pouzivas tu Hennu zlatisty blond, zaujimalo by ma, ci to len vytvara taky preliv, a ci to netaha do zlta. Ked mam teraz farbu nieco medzi hnedou a blond, ale blizsie k blond, bolo by to dobre? Diki moc

sarahp

takze radsej viacej citronu a menej vody? :D
a myslis ze mi to aj farebne nejako chyti uz dnes?? ci sa nemam predcasne moc tesit? :D

Mimi323

No divila by si sa koľko šťavy je z jedneho citrona :) Raz mi už tiekla henna dole krkom :D
žltko stačí iba jedno, máš iba jedno balenie.
Neotravuješ, mali sme tu oveľa horšie stressmanky :D

sarahp

oo to by som aj zabudla.. ale z jedneho citrona nevytlacim moc stavy :D :D
a zltko si mam dat iba jedno???
prepac, ak otravujem ale som napichana a chcem to co najlepsie spravit :D

Mimi323

Ak ich máš len po plecia, tak by to malo stačiť. Ja mám pod lopatky, ale mám ich riedke a potrebuje 1 a pol balenia. Dáš si a uvidíš. Nezabudaj, že pridavaš citronovu šťavu, takže dávaš menej vody ako píšu v návode.

sarahp

no tak si to nakydam az kolem siedmej,osmej, pred spanim :D
som zvedava na vysledok.. dufam ze aspon nieco sa ukaze..
a myslis ze bude stacit to jedno balenie?? mam take dost huste vlasy po plecia..