Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna

Mimi323

vevericka, keď nemáš svetlé vlasy, ale skôr špinavý blond, tak ti to do žlta nechytí, chytí to taký zlatistý odlesk. na slnku sa vlasy veľmi pekne lesknú :) Treba skúsiť :) Ak sa ti to nebude páčiť, tak si to nabuduce nedáš, na prvýkrát to aj tak silno nechytí. A ak sa ti to bude zdať OK, tak daš znova

vevericka

Mimi, prosim ta, ty si v inej teme spominala, ze teraz pouzivas tu Hennu zlatisty blond, zaujimalo by ma, ci to len vytvara taky preliv, a ci to netaha do zlta. Ked mam teraz farbu nieco medzi hnedou a blond, ale blizsie k blond, bolo by to dobre? Diki moc

sarahp

takze radsej viacej citronu a menej vody? :D
a myslis ze mi to aj farebne nejako chyti uz dnes?? ci sa nemam predcasne moc tesit? :D

Mimi323

No divila by si sa koľko šťavy je z jedneho citrona :) Raz mi už tiekla henna dole krkom :D
žltko stačí iba jedno, máš iba jedno balenie.
Neotravuješ, mali sme tu oveľa horšie stressmanky :D

sarahp

oo to by som aj zabudla.. ale z jedneho citrona nevytlacim moc stavy :D :D
a zltko si mam dat iba jedno???
prepac, ak otravujem ale som napichana a chcem to co najlepsie spravit :D

Mimi323

Ak ich máš len po plecia, tak by to malo stačiť. Ja mám pod lopatky, ale mám ich riedke a potrebuje 1 a pol balenia. Dáš si a uvidíš. Nezabudaj, že pridavaš citronovu šťavu, takže dávaš menej vody ako píšu v návode.

sarahp

no tak si to nakydam az kolem siedmej,osmej, pred spanim :D
som zvedava na vysledok.. dufam ze aspon nieco sa ukaze..
a myslis ze bude stacit to jedno balenie?? mam take dost huste vlasy po plecia..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna - Fórum - ZDRAVIE.sk