Nechcem sa deliť!

Príspevok v téme: Nechcem sa deliť!
silvia-1010

Ja už naozaj nevládzem!
2roky poznám Ondreja.Pred dvoma rokmi sme sa začali stretávať,všetko bolo podľa mojich predstáv,cítila som sa pri ňom úžasne,nič mi nechýbalo.Do vzťahu sme sa nechceli moc rýchlo hrnúť,vlastne ja by som aj chcela vzťah,ale jeho som nútiť nechcela,tak dlhšiu dobu sme sa stretávali len ako "kamaráti" padli aj pusy a od pusy to prešlo až k milovaniu.Takýto vzťah "kamarátsky" medzi nami trval asi 5mesiacov.Po 5 mesiacoch som pocítila,ako kedy sa už so mnou nechcel stretávať.Vyhováral sa,že nemože prísť,že ma veľa práce alebo že je unavený...Po nejakom mesiaci som zistila dovod toho,prečo sa mi ta vzdialil.Našiel si priateľku...
S priateľkou je až do dnes.Už sú spolu rok aj par mesiacov.Ale aj napriek tomu sa stretáva znovu so mnou.Už asi od Augusta...Rozpráva mi-ako mu je so mnou dobre,že jeho priateľka ho nevie ani poľúbiť,že niečo ku mne cíti ale nevie to popísať a jednoducho ja jeho rečiam nikdy nedokážem odolať..milovanie je s ním každým dňom krajšie a krajšie,ale mne to nestačí.Ja potrebujem od neho viac...potrebujem počúvať od neho nejaké pekné slová.Chcem byť stále s ním.Celé moje srdce patrí len jemu.Žiadný iný chlapi ma nezaujímajú,stále vidím len jeho a robím si nádeje,že všetko raz bude dobre.Vzdať sa ho neviem.Pokúšala som sa už veľa krát.Ale vždy ma poprosil aby som nerobila hlúposti a vrátila sa..a aj tak by som to dlho nevydržala.

Čo by ste robili na mojom mieste?:-(((

Viem,nieje odo mňa pekné,že sa stretávam so zadaným chlapom,ale ja som zaľúbená už dlho a myslím si že srdcu nerozkážem,jednoducho je to tak,aj keď to je voči jeho priateľke nefér.

Rada by som čítala len nejaké slušné a ozajstné rady :-( Ďakujem,lebo už naozaj nevládzem...

smii

to iste sa stalo mojej kamaratke. Zalubila sa do zadaneho kolegu. Samozrejme aj jeho pricinenim, patricne ju balamutil a dvoril jej az mu podlahla. Svojej priatelky sa nechcel vzdat a po case sa s nou ozenil. A potom rozviedol. Dusu si vylieval u mojej kamaratky, ktora dufala, ze po rozvode zoficialnia svoj tajny vztah a ona bude konecne ta prva. Nic take sa nestalo. Nasiel si novu oficialnu priatelku a ona je aj nadalej v role milenky. Ale uz jej to pomaly dochadza. Kolegovi obetovala 4 najkrajsie roky zivota. Obetovala mu ich za omrvinky jeho zaujmu a pozornosti, za par peknych slov, ktorym sa tesila ako dieta na vianoce....

doubledog

on je mozno taky typ, ze sa necha ukecat
zenou do vztahu, ze sam nezacne aktivne.

v tomto pripade ta druha ta v tomto predbehla. takze ked sa budes snazit, mozno ho ukecat naspat.

akurat zvaz, ci sa ti to oplati.

xy:)

chciet chlapa, ktory svoje volne chvile venuje inej.. toto obdivujem, mne by sa taky zhnusil. ked ti tak hovori, ako mu je s tebou dobre, preco je so svojou priatelkou? nezamyslela si sa nikdy nad tym, co zase tlaci do hlavy jej?

rofl

silvia pozri sa na to z toho pohladu, ze on pravdepodobne nikdy nebude s tebou. keby si chcela posunut ten vas pseudovztah niekam dalej, na vyssiu uroven, tak vlastne zistis, ze nie je kam posuvat lebo ani nemas co posuvat.

silvia-1010

mayla-
Je mi to ľúto...Viem ako sa cítiš a rada by som ti pomohla ale ja sama neviem ako to budem riešiť.Rozmýšľala si už nad tým že by si sa zaprela a poslala ho s prepáčením,do riti?Ja som nad tým rozmýšľala a pomaly na tom pracujem.Snažím sa myslieť na veci,ktoré mi na ňom vadia(aj keď ich je minimum),ďalej sa mi zhnusí,keď si spomeniem ako trávi čas s jeho priateľkou,zatiaľčo ja som doma a trápim sa,ďalej premýšľam nad tým koľko mi naublížoval a koľko nocí som koli nemu preplakala.Keď sa to všetko nakopí,pociťujem takú nechuť k nemu a mám potrebu byť na neho hnusná!Vtedy dostanem takú určitú silu zaprieť sa a jednoducho nedať si skákať po hlave.Asi mi to konečne zaplo a zistila som že je načase začať ŽIŤ ODZNOVA!!!!!
mayla-
Držím aj tebe palce aby si zvládla toto ťažké obdobie!!!

mayla

ani ja nevladzem.. neviem len tak si povedat "od dnes nanho zabudnem a bude dobre" .. prilis dlho ho milujem. :( nemam ani sajnu ako za z tohto vymotam.

anjelik9

vyliskať bo chlapec očividne neviem čo by od blbosti chcel mal teba nechcel ta a našiel si inu a zrazu nechce nu ale teba bo je debil a nestacilo mu to čo ma chcel viac tak ma ale toho dobreho očividne nie

janka666

Babenky, strata času a zbytočných bezsenných nocí kvôli chlapovi, o ktorého sa delíte s inou ženou!!!!
Neváži si vás takýto chlap a len zneužíva a tie blbé reči, že práve ty a len ty si tá, s ktorou mu je dobre..sú tak na počúvanie, nie pre reálny život..správne to tu napísala Dee..áno..odstrihnúť,..niektorí chlapi sú chrapúni..aj takí sú...tak bacha na nich a preč od nich pokrytcov ! Láska má byť medzi d v o m i ľudmi, nie tromi!

ta3

Silvia, neviem aku inu radu od nas ocakavas ako tu rozumnu, uprimne myslenu, aby si na neho zabudla, nie vzdy v zivote dostaneme to co chceme a toho koho lubime a cim skor sa s tym vyrovname tym lepsie pre nas, ja chapem, ze je tazke sa od neho oslobodit, ked ho milujes, ja som bola viackrat nestastne zalubena, takze Ta chapem, ale tu naozaj niet ineho vychodiska, nerob mu rohozku, maj v sebe trochu hrdosti a ucty k sebe, lebo aj v jeho ociach nemozes byt nic ine, iba ako pekna hracka s ktorou ked sa pohrame, kludne ju odhodime, tento stav trva uz velmi dlho, neziv v sebe zbytocnu nadej, keby Ta chcel, uz davno je iba Tvoj, vsetko casom preboli, Ty si najdes ineho, ktory Ta bude mat rad, bude si Ta vazit a potom si budes vycitat, ze si s tym nesekla hned, ja mam tolko hrdosti v sebe, ze nikdy by som o lasku nezobrala, nema to totiz ziadny vyznam a nikdy by som sa neznizila, aby som niekomu raz za cas robila iba spolocnicku v posteli, to je prilis poizujuce

silwa

silvia-Tebe nevadi, ze si pre neho len handra? Keby mal k Tebe uctu a mal Ta len co i len trosicku rad, tak Ti to nerobi... rob si co chces, ale ver, ze sa Ti to jedneho dna vrati