Pit, ci nepit ?

0vecka

no nevim ja mam tiez kamosov podobne zmyslajucich a niektori uz zacinaju mat problemy ... s pecenou a tak no a niektori uz aj prestavaju pit alebo piju uz viac s mierou.... :) ale keby im to niekto hovoril pred 10- rokmi tak by to na veci nic nemenilo na to musi prist kazdy sam... ale stale verim aj na to ze su ludia co mozu pit kazdy den a do smrti nemaju problemy ...

0vecka

2 jajka ale co cakas ze mu napises ze mily chlapec ale tebe to skodi. a on povie jaaaaj mas pravdu hned s tym prestanem :-D. podla toho co pise je este v puberte a je ten najmudrejsi... nema zmysel mu dohovarat :)

jajka001_

co cakam od koho , od georga? :) sak nech sa bavi ale nech si je zas vedomy toho co robi...sedem konakov je pekna davka

0vecka

2 jajka typek ma 20 akoze co cakas?? :)

inaq ja som hral na automatoch tak 5 krat som tam prisiel ftedy asi o 300 korun a nejak ma to nelaka :)

lost

jajka001_ pytal som sa ho ci to je kokain on ze nie, ale ze je to "tvrda" droga..
ktovie aky odvar to pouziva :)
....
ale ked je "v tom" (alebo tusim sa to vola is high) tak pise brutalne komplikovanou anglictinou (australcan) a uplne to boli citat to :D
a preferuje pisat brutalne vela..
udajne pisal knihu ked bol vo vegase o svojom zivote, ale musel zdrhnut z ameriky a tak ju tam nechal alebo spalil..

ale inac poznam nejedneho cloveka co prisiel o vela, velmi vela..

dalsi kamos z norska uspesne zarobil na sikovnosti tak 300 000 eur za 1 rok.

a potom to prehral za tyzden...

(poznam este asi 10 ludi co prehralo tisice eur (polka z nich TESNE predtym vyhrala)

jeden z nich:
je sefom v nejakej firme, a tak hral a hral a vyhral 10 tis eur, tak bol happy ze povedal zamestnanom ze budu stedre bonusy (pred Vianocami) a potom to za par sekund - minut prehral totalne.. asi sa citil riadne blbo ..

vela vela vela ludi si siahlo na zivot, a vela vela ( 100x ) vela ludi hra .. staci loteria a je to tam, i ked to je matematicky najbezpecnejsie hranie (najhorsi je poker a automaty)

sice vela "akoholikov" nepoznam, takze k tomu sa velmi neviem vyjadrit.. ale tak je to asi tiez chodenie po tenkom lade :)

automaty, tabak, alkohol = to su veci do ktorych by som nevahal investovat 100% kapitalu, lebo viem ze vzdy sa najde niekto kto mi investicie vystreli do nebies :) (tj. vela ludi kupuje tieto veci)

george303

jajka001 - ta fraza ze peniaze nicia charakter je pravdiva len skor by som tvrdil ze ani nie tak charakter ale cloveka ... uvedomujem si to sam nasebe cim viac penazi som mal tym som robil vecsie blbosti a keby som tie peniaze nemal tak zrejme by sa vela zlych veci ktore som zazil nestalo ... ale tak co uz :D