nokia c5

filipov

Bud to co pise karkulka alebo mas to cislo ulozene v telefone, ale predvolene kontakty v telefone mas tie na SIM karte, cize sa ti zobrazuju len kontakty, co mas ulozene na simkarte a nie v telefone.. alebo naopak.. mas to cislo ulozene v zozname na simkarte a telefon cerpa kontakty ulozene v telefone..

SFINX

Mám Nokiu C5-00.Vie mi niekto poradiť prečo mi pri prichádzajúcich hovoroch neukazuje meno hoci ho mám to číslo uložené v pamäti. Ďakujem

karkulkaa

ahaa....môj priateľ 6303 a mu to pekne bliká....ale predtým som mala LG a tiež mi to neblikalo a ani neupozorňovalo,takže mi to ani veľmi vadiť asi nebude

rebellin

Ak ti príde sms alebo tam máš neprijatý hovor, nevieš o tom lebo displej je tmavý, nijako ťa neupozorní na to, mám aj nokiu 6303 a na tej každých päť sekúnd blikne stredové tlačítko a ty vtedy vieš že ti niečo prišlo, C5 toto nevie

karkulkaa

ako myslíš,že ťa neupozorní?veď ak tam máš správu alebo neprijatý hovor tak to máš na displeji či?

rebellin

Aj mňa chce vždy pripojiť k netu ale vždy to zruším a potom už mám pokoj, to obracanie štve aj mňa a štve ma aj to že ma neupozorní na neprijatý hovor alebo sms, je na to šikovná aplikácia no neviem sa k nej dostať

karkulkaa

no už aj mne mapy idú,ale pri niektorých ma stále pripája k netu a neviem prečo....treba niečo vypnúť v nastaveniach? no mne tiež fotky načítava pomaly a vadí mi aj to,že sa zobrazujú tak,že musím otočiť mobil nabok..ale musím ešte preštudovať či sa to nedá zmeniť...mám ho iba od piatku,takže pomaly prichádzam na všetky nastavenia

rebellin

Áno, mám C5, mapy mi idú v pohode, bez pripojenia k netu, jediné čo ma štve je že fotky načítava strašne pomaly, trvá dosť dlho kým ich zaostrí