poradte prosiim - stipanie posvy

ki-ki

no moze byt - ja pijem aloe vera caj a tiez mi je lepsie. chcem skusit este aj propolisovu kuru - mam take kvapky - 60% propolis a to sa musi 10 dni brat a vraj to kompletne zlikviduje vsetky bakterie ale musim pockat s uzivanim - lebo teraz beriem aj lieky na imunitu - a jedny su zalozene na tom - ze obsahuju aj bakterie - tak to nechcem mixovat...

dudlik

Ja mam uplne rovnaky problem ako ty uz druhy rok...Co mi pomahavalo boli floragyn cipky - tie su jemnejsie ako gynoflor a nie su na predpis,stoja 240 korun 6 cipkov...potom ete mi teraz zabrala - ale naozaj zabrala !!! Aloe vera gelly od forever living products...Takze teraz je mi lepsie, ete to nie je ono, ale vazne vazne prva vec co mi pomohla...

ki-ki

dudlik - dakujem, konecne niekto, kto sa tomu aspon trochu rozumie a vie, ze medzi kvasinkami a bakteriami je diametralny rozdiel...jediny problem je v tom, ze ziadny posevny krem na bakterie zatial nemam :((((( gynoflor som pouzivala ale malo to nejaku zlozku co ma stipala - ale prave som objavila fermalac vaginal - nosim si ho z ciech a ten je zatial z mojej skusenosti najlepsi..tu stranku som este necitala - ale precitam...inak tie laktobacilove jogurty radia aj gynekologovia...

dudlik

www.gynoflora.sk

Pridavam tuto stranku, ktora poskytuje kompletne info + vyvracia tu famu o jogurte co je najvacsia blbost - verte mi ja mam z toho skusku :-)))

dudlik

Baby ja vas nechapem co jej radite candibene a fungicidin...sak to je na kvasinky, nic s bakteriami to nema...bavlnene nohavicky + ja periem v mydlivych vlockach

rata

ki-ki, aj sa som mala opakovane podobné problémy, no na nete som zistila výrobok FEMIGEL,jedno balenie obsahuje tri ampulky, aplikuješ cca každé 3 dni, dostaneš to kúpiť bez lekárskeho
predpisu v lekárni, cena cca 180,-Sk. Výsledok je vynikajúci. Vyskúšaj, stojí to za to.

suši

Kiki, testy na chlamýdie sa robia PCR testom ale najlepšie je to serologicky. HPV test sa robí teiž zvlášť, citologia s tým neá nič spoločné. Ty si tieto testy môžeš dať urobiť aj na vlastnú žiadosť v súkromnej laborke tuším stojí PCR CCA 8OO,- Sk. Ja by som si to na tvojom mieste dala urobiť nuž a prečo aj pneumónie pretože podľa najnovších testov v zahraničí aj tá môže vyvolávať napríklad chronickú bolesť v podbruší a cistitítu.

ki-ki

preco pneumoniu? HPV sa neukaze ked ropia citologiu? pravidelne mi toto robia..robili mi kultivacie a z nich vyslo ze mam e-coli a enterococus faecasis. potom tam je neissera gonorrhoeae - negativne, kvasinky negativne a gardnela vaginalis - nehodnotiteľna, pozitivne su este epitelie a g-palicky..mam toho isteho partnera 3 roky..ale na chlamidie neviem...keby tam boli - tak by to nezistili?liecim sa na imunitu - tam vraj je problem..ale chcela by som vediet ci nemam hpv a chlamidie - ale ked gynda povie - ze to netreba?musi to urobit ked ja chcem?

suši

Kiki robila doktorka stery a serologiu na chlamýdiu trachomatis alebo pneumóniu. Pretože mne a nezdá to tvoje dlhodobé dráždenie a zápaly pošvy. Rovnako si daj urobiť aj test HPV a nenechaj sa odbiť. Lekárka Ti nemôže povedať že už Ti nevie čo dať. Pretože možnosti liečby tu určite sú. Lenže liečba je dlhodobá a lakári by najradšej mali pacientov rýchlo z krku.Ty si mladá a preto sa musíš zodpovedne liečiť.