Henna na vlasy-efekt

NicoleUK

Ahoj "Astor"

Vôbec niesi nešikovná alebo tak..chce to trocha cviku,prípadne požiadaj kamarátku aby ti hennu napatlala na hlavu :) .. ja si vlasy stále hennujem s mojou tetou,ktorá má 17 rokov :D zažijeme kopec srandy a výsledky sú skvelé :) henna je proste úžasná,som rada že sme ju objavili :)

Astor

ježííš baby! ja dom to totalne zmrvila! asi som veelmi nemozna alebo neviem co... vobec som to nevedela dat na tie vlasy, cela kupelna zelena a ani mnozstvo mi nevyslo :( ach, pockam 4hodiny a uvidim co za zazrak sa mi stane z toho co som tam vykuzlila :DD

Astor

dnes mi prišla bezfarebná henna, už sa neviem dočkať kym to vyskusam :D len na stranke sa pise ze ak mam polodlhe vlasy staci 30g a takze balenie mi vydrží asi na 3x a chcem sa opytat ze ten prasok mozem nechat len v nejakom sacku alebo ako to skladovat aby sa s tym nic nestalo?

dizzyiy

dakujem za info :) lebo ja som si daval hennu uz asi 3x (bordovu) a ona mi vsetko farbi, ked mam mokre vlasy..mala som biele plavky a za 5min.z nich boli take oranzove :D a chcem si dat znova hennu.ale nechcem aby farbila :)

Najčítanejšie články