sex s byvalym

Príspevok v téme: sex s byvalym
corrina252

Pred mesiacom som sa rozisla s priatelom s ktorym sme boli spolu 4 roky, boli to nadherne roky ale posledny rok sme si nerozumeli, casto sme sa hadali. Vsetko to viedlo k tomu ze som ho postupne prestavala lubit, stale ho mam vsak velmi rada. Po rozchode sme si povedali ze sa budeme nadalej stretavat ako kamarati, aj sa stretavame. Stale mi na nom zalezi a potrebujem ho aj on mna, je nam spolu este lepsie ako ked sme spolu chodili. Odvtedy sme sa par krat spolu vyspali a sex bol tiez ovela lepsi ako kedysi. Problem je v tom ze on ma asi este stale lubi a ja mu nechcem ubllizovat..Co si o tom myslite?Stalo sa vam uz nieco podobne?

kaciatko_7

Presne tak AdamKrt... je to jednoznačne na tebe, no podľa mňa, keď ho máš ešte stále aspoň trošku rada, nechaj ho... ak ťa skutočne miluje, tak tým, že sa s ním budeš naďalej stretávať mu viac ublížiš, ako keď ho teraz definitívne necháš

AdamKrt

Pri sexe sa vyplavuju urcite chemicke latky, ktore zabezpecuju telu i pocit zmilovanosti, tak ze sa tazsie odputava clovek od osoby. Ak ste skoncili, radsej nepokracuj. Nikdy nevies, ci to pre druhu stranu neni znamenie niecoho viac. Museli by ste oddelit, ze uz to neni milovanie, ale len nezavazny sex. A to moze byt dost tazke...