muzsky nazor prosim

Príspevok v téme: muzsky nazor prosim
bara28

ahojte, potrebujem muzsky postoj k jednej veci - mam priatela...teda neviem ci ho este mam. nas vztah sa zacal asi pred dvomi mesiacmi... po nejakych schodzkach padla prva pusa, ktoru som inicovala ja, lebo uz viac naznakov som nepotrebovala a on sa nevedel rozhybat, co mi potom aj potvrdil...potom po dalsich niekolkych schodzkach mi napisal ze ma lubi a potom som u neho spala, vsetko bolo fajn, pekne slova, sms, telefonaty... kedze ja niesom z toho isteho mesta, cez sviatky sme spolu stravili par dni dovolenky u neho doma,kde ma v podstate pozval on a potom zrazu, ked mi bolo podozrive, uz po prichode domov, aky bol odmerany a taky nejaky nemastny-neslany som mu napisala, ze ak sa nieco deje, nech mi to da vediet a on ze asi sme zacali spolu zavcasu ``byvat`` ze mu pripada, ze on sam nema na nic cas a ze by sme mali spomalit...to mi napisal tuto nedelu...ze ma chaos v praci, mimo roboty tiez kopu zaujmov, ktore nemoze odlozit a tak... ale ze prenho nic nekonci... ja to nechapem... vytratilo sa vsetko co citil.. ja mam 28 a on 33 a je rozvedeny, dieta v opatere matky... a poznamky typu, ze ja som sa vrhla nanho a mam co som chcela boli v poslednej dobe pravidlom...
tak co to ma znamenat...aky mate nato nazor.. lebo ja v tom mam hokej...

bara28

vcera vecer som mu napisala, ze ma ubija ta jeho ignoracia a nech mi uprimne povie, ci ku mne nieco citi.
jeho odpoved: Uprimne - sam neviem. Prato sa teraz neozyvam, aby som to zistil. Tazko sa to vysvetluje..Mam toho vela teraz, som unaveny a nechcem, aby si pri mne musela iba vylihovat, ked mne sa nic ine nechce. Sam vidim, ze to nieje tvoj styl, ale ja uz sa neprerobim...
(podotykam, ze som sa nikdy nestazovala na vylihovanie...)

nato som mu napisala, ze nech sa vzije do mojej situacie, ako by sa citil. Ved musi vediet ci ku mne nieco citi a ze neviem neni odpoved.
jeho odpoved: Ja ta uplne chapem. Ale ja neviem, co mam urobit, aby to bolo spravne. Neviem popisat ani to co citim. Prepac mi to

nato som uz neodpisala... necham to tak, nech si to urovna v hlave... hadam, mi to potom oznami...len ci uz nebude neskoro... nato on asi nemysli...alebo mu to je uplne jedno... hm... muzske myslenie asi nikdy nepochopim.. ;-)

0vecka

ja by som to asi skoncil ... nevyzera to na to ze sa to casom pretransformuje na nieco s cim by si bola spokojona..

AdamKrt

bara28:

ked mu povies: Vies, potrebujem sa o niecom zasadnom a dolezitom s Tebou porozpravat a ovplyvni to dalej nas vztah... Chces povedat, ze na nieco take bude kaslat ?

bara28

vcera ked sme sa nahodne stretli cez obed ma objal a dal mi pusu, ako keby nic... narychlo mi povedal ze ide na obed a pritulil sa, dalsia pusa a odisiel...
to ako herecky vykon..??
ja nerozumiem co vlastne chce...

dnes som mu pisala, ze skoda, ze sme sa aspon nestretli ako vcera, ze viem ze ma toho vela, ale ze by ma aspon zaujimalo, ci by ma aj on rad videl na chvilku...jeho odpoved: ''ale hej :-) ''

nechapem uz nicomu... :-(
ako moze sa niekto takto zahravat s citmi druheho cloveka...

george303

Mozno ma toho naozaj vela ale na 99% su to iba take vyhovorky zrejme si ho prestala bavit a nechce ti dat kopacky on a preto sa snazi odradit ta aby si nechala ty jeho ... To je iba moj nazor mozno to tak nieje ...

GorillaZ

Zrejme je tvoj priatel pod tlakom v praci. Nwm aka to je robota ale u ludi je super caste ze dostanu pracovny stres.

Len sa bara neunahli, aby si potom nahodou nelutovala.

nathália09

kedže nevieš čo sa deje,počkaj-možno ma nejaké problémy,a nevie sa vyjadriť-a možno ich dusí v sebe,niektorí sú takí,nevedia vyjadrovať svoje city,či pocity.
Neunáhli to,a vyčkaj trochu,
počkaj napr.týždeň,a ked sa ti sám neozve,potom sa s ním porozprávaj príp.napíš,že to nemá zmysel a to ukonči.
Je to smutné,ale naozaj ak sa chce,čas sa vždy nájde.
Drž sa

bara28

...aj ja to tak uz vidim, ze je to koniec...len sa k tomu asi nevie dokopat, jak aj k tomu zaciatku...

no nic...budem to riesit...dakujem za nazory..!!