Môjho priatela vzrušuju kila navyse!

Príspevok v téme: Môjho priatela vzrušuju kila navyse!
sisa789

zdravim,rada by som vam napisala o niecom co mi v poslednom case vrta v hlave. stale som bola stihla uplne chuducka s priatelom spolu chodime priblizne 8 mesiacov, v poslednej dobe som trochu pribrala, nie je to nic hrozne len par kil prejavilo sa to na bruchu je maksie trochu okruhlejsie, od tej doby stale ked sa napr bozkavame priatel mi ho zacne hladkat, pricom predtym to vobec nerobil, stale si ho vsima ked si sadnem a je vidno ze mam trosku sadlo tak z neho nespusta oci, som presvedcena ze sa mu to paci dokonca ho to vzrusuje, pri tom hladkani, ja samozrejme s postavou nie som spokojna a chcem sa tych kil zbavit, co si o tom myslite? nie je to cudne ze ho tak laka moje tučne brucho? ked schudnem nebude vyhladavat zeny ktore su trochu pri sebe?

george303

Jasne nemusis sa bat ze ta bude aj nadalej vykrmovat :D Ked ta zacne volat sportovat tak budes vediet ze uz je to vela :D

beskyd

aj mna vzrusuju plnostihle zeny. je to ok, nie kazdy musi slintat po postavach ake maju 12 rocni chlapci aj ked je to teraz uzasne cool a trendy u zien:)

kitykaty

ja mam tiez troska vacsie brusko, podla mna by som mohla dat take styri kilecka dole a moj priatel mi hovori ze mam sexi male brusko a ze sa mu to paci. minule sme stretli nejakeho jeho znameho, ktory bol tiez s priatelkou, nebola nejaka obryna ale mala tych 12 kg nadvahy urcite a priatel mi povedal ze ked budem vyzerat ako ona tak ze to by sa mu uz nepacilo. takze sa neboj,chlapi maju len radi baby, ktore maju za co chytit. keby bol nejaky krmic tak by s tebou nezacal ani chodit, kedze si stihla. to je moj nazor

sisa789

doubledok anorekticka urcite nie som, ale vies ze zeny chcu byt krasne, a vacsina z nich vidi zaklad v postave,som rada ze sa mu teraz pacim, len ma to trochu zneistilo:) asi priberiem poriadne a potom uvidime ci sa mu ti tiez bude pacit:))
bibi tiez som o tom pocula, prave preto mi to aj napadlo

bibi12

Inac raz na spektrume som pozerala dokument o krmicoch - je to vraj fetis - ozene.zoznam.sk a tam ukazovali chlapov, ze si zeny vykrmili aj na 180kg, az sa nevedeli ani hybat a ti muzi im nosili dalej kila jedal, umyvali ich, fotili si ich, bolo to nechutne:O((( sisa, ale nemyslim si, ze je to jeho pripad, skor Ta miluje taku, aka si aj s Tvojimi podla Teba nedostatkami...

doubledog

muzom sa nepacia chude zeny, take sa pacia hlavne zenam.

je mozne, ze on ta volal jest preto, aby ti nemusel do oci povedat, ze si chuda a nepacis sa mu a takto zabezpecil, ze priberies.

no ale ty ako typicka zena namiesto toho, aby si sa tesila, ze sa mu teraz pacis viac ako predtym, rozmyslas nad tym, ze je to cele cudne a vymyslas katastroficke scenare.

nemas ty nahodou anorexiu, ked sa tak bojis priberania?

sisa789

ked sa tak nad tym zamyslam, tak stale mi vravel ze mam viac jest, nie takze som chuta a nie je to dobre ale stale narazal na to ze preco nezjes viac, alebo ze podme na pizzu podme do cukrarne alebo mi caso nic sladkosti, brala som to tak uplne normalne, nezdalo sa mi to cudne, ale teraz ked mam vascie brucho a on je z toho tak bez seba, pricom pred tym mojmu brucho nevenoval pozornost, nihldkal ma po nom ani nic podobne, tak mi z toho vychadza ci to nebolo jeho zamerom, nechce v tom pokracovat?

sisa789

slobodna , nas prvdu prave toho sa bojim, mozno je dobre ze som pribrala len si musim zvyknut, a bude to fajn, ale aby to neslo stale hore a hore, pretoze ak raz zacnes priberat tak ani nevies ako a nemas to pod kontrolou