čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

silvus28

ja som strašne nešťastná, lebo včera ráno som mala 40,7 kg a dnes ráno 41.9 kg!!!Ako je to možné, keď som včera zjedla len cca 5500 kJ??? Vyše kila za jeden jediný deň???

cinni

no ano,chcem:) nechcem vyzerat ako decko z koncentraku..pekne krasne..dvojnasobna davka musli rano, mliecko nech je plnotucne, tvaroh plnotucny, jogurty ziadne lightky:))) nechcem byt "vesiak na saty"

hillary

cinni tak to uz hej :)))) to sa ti ako podarilo :D musis na sebe riadne makat co ides teraz robit? ked budes jest ako doteraz zdravo len vacsie porcie tak by to malo byt ok a ty chces pribrat ?

cinni

ja jem zdravo, ale jem malo:)) mam 50 kil a z toho 40 kil su svaly a nejakych 7 tuk..hrozne malo.. musim pribrat celkovo, aj tuk, aj svaly ..ja som myslela, ze z tych 1500 kcal denne vyzijem, ale zrejme asi nie,..musim pridat :(

dajte sa zmerat urcite, budete vediet kde mate nedostatky...a ja som si myslela, ze ako som na tom dobre

hillary

hej hej gumaky tommy hilfiger take cerveno hnede ku riflom kratasom satam k comu chces nech mi uz pridu sa neviem dockat :d , baby ja si to pojdem dat asi tiez zmerat , cinni a aj ti nieco poradili co zmenit? tiez tomu nerozumiem ked zdravo jes a vsetkeho malo , ja som este neprisla co mi pomaha na nafuknute brucho proste idem spat a dufam ze rano to bude prec :d haha