ako vychadazate s jeho byvalymi???

Príspevok v téme: ako vychadazate s jeho byvalymi???
janickkaa

ahojte, chcem sa vas opytat, ci mate niekto podobnu skusenost, s partnerom sme uz spolu rok, vsetko je super, viem, ze ma miluje a ja jeho nadosetko, robime spolu, teda na jednom pracovisku, no zacali sme sa hadat, pretoze k nam prisli robit 3 nove kolegyne a to som sa dozvedela, ze su jeho byvale..ja viem, ze ziarlim, a nie je to pre mna lahke s nimi pracovat, ale s jednou z nich s Katkou, mam naozaj pekny vztah, sme kamaratky, vedela som ze je jeho byvala, ale ona je ina, mam ju naozaj rada, chodime spolu aj na kavu a vonku, je zlata, na nu neziarlim, moj problem su tie druhe dve, je to asi v tom ako sa k mne spravaju, su take hnusne, viemze ma ohovaraju, len sa chichotaju a vcera, ked som okolo jednej prechadzala, tak do mna drgla, bolo mi az do placu, ja nie som tak silna aby som dokazala s nimi bojovat, priatel mi hovori, ze ich mam ignorovat,ze lubi iba mna ale je to tazke, prosim poradte, o pracu nechcem prist, dnes je tazko zohnat dobru pracu.ako sa mam s tym naucit zit??

matula

No, nie som na to hrda, ale stalo sa a dokonca mi jej bolo luto, lebo to videlo par kolegov. Ale priatel mi povedal, ze je na mna hrdy za to, ze branim nasu lasku. Len dufam, ze s tym zase nezacne. :)

vodnarka

matula klobuk dole na to co si spravila jeho byvalej bolo treba guraz:) ale baba aspon pochopila:)..to mas pravdu chlapi to maju jednoduchsie vybavia si to rucne-strucne a je to)

niccol

mam frajera a z jeho ex som dobra kamoska sme spoluziacky ale niekedy spolu az flirtuju potom sa priruti a hned mi da pusu...niekedy ho fakt nechapem

matula

V tomto to maju chlapi naozaj lahsie, vybavia si to svojim sposobom a je pokoj, ale baby su fakt strasne intriganky. Aspon niektore.

matula

Dopadlo to tak, ze tie utoky sice prestali, ale denne ma ohovarala pred kolegami. No a potom sme mali mensi firemny zur a priatel prisiel po mna. Ked sme odchadzali, vysla za nami von a zacala mat zase sproste reci. Vyprovokovala ma tak, ze som jej vylepila.Bola som uplne triezva ale neovladla som sa. Videlo to asi 5 kolegov, ale tvarili sa akoby nic. Hned na druhy den som bola za sefom, povedala som mu co je vo veci a ze o svoju pracu stojim. Odvtedy sa nic nestalo, obidve tam pracujeme, akurat nie na rovnakych projektoch. Nepovieme si viac ako pozdrav a tak je to fajn. Mam pokoj.