Mam verit jemu alebo svojim instinktom?

Príspevok v téme: Mam verit jemu alebo svojim instinktom?
Michellka

Mam priatela, takze sme aj spolu chceli mat sex, ale je tu maly problem. Priatel totiz to nepodporuje kondomy. Vzdy, ked sme to uz aj chceli tak som sa uplne zastavila ked do mna na jednu jedinu sekundu vnikol bez ochrany. Strasne som sa toho zlakla, lebo viem, ze bez kondomu mozu vzniknut trvale nasledky a preto som s nim este nespala. Aj som sa s nim o tom rozpravala, ze sa mi to nepaci, pretoze este nepouzivam antikoncepciu a nechcem byt tehotna. On mi na to vzdy odpovie len to, ze mu mam verit, ze on to vie v sebe ovladat a ze tiez by nechcel aby som otehotnela. Uz som sa aj pokusala mu to uverit, ale ked do mna vnikol, mala som z toho zly pocit a velky strach, tak sme prestali. On mi povedal ze v zivote nemal sex s kondomom a ze v zivote nebola nejaka jeho priatelka tehotna, ale neviem ci mu mam v tejto veci verit. Sam mi povedal, ze on cez kondom skoro nic neciti a ze je mu to lepsie bez, ale zato to zevraj vie ovladat. Ja len, ze ci si myslite, ze mi to vravi len preto aby mal so mnou sex alebo zato, ze moze byt na tom nieco pravda. Pokusam sa mu doverovat ale moje pocity su ine.

Inner

MIchellka,

Ak mas pri sexe strach, vobec to potom nema zmysel robit. Ani moj partner cez kondom absolutne nic neciti, vtedy to takisto nema zmysel. Ak si nepocula o Pharmatexe, nieco si pohladaj. Je to bud vaginalny krem alebo ma formu takych cipkov, ktore sa vo vagine rozpustia. Je to alternativa kondomov alebo hormonalnej antikoncepcia. Ak sa rozhodnete pre Pharmatex, bude to taky kompromis. On nebude mat pocit necitlivosti a ty sa nebudes musiet bat. No aj pri pouzivani pharmatexu je vhodne mat prerusovany styk.

Doveru v partnera si musis vybudovat. Mnoho muzov presne vie, kedy sa blizi ejakulacia, tvoj priatel ti klamat vobec nemusi. No sama mas pochybnosti. Tak ja odporucam ten pharmatex. Porozpravajte sa o tom. Nech vase milovanie nie je o stresoch.