Gynekolog MUDr. Hartel - skusenosti

petul

mamamarianka tak to si ma potesila ze ti pomohol k babetku...ja som s nim fakt spokojna a dufam ze pomoze aj mne. Cenu netusim, ale on ma cennik na stoliku v cakarni tam medzi casopismi ked sedime a cakame na vysetrenie...tak ked tam pojdes nabuduce kukni sa do neho, alebo brnkni sestricke, vsak ak si ich pacientka ona ti povie aj do telefonu. ci sa oplati 4D tak je tam asi viac vidno ako pri klasickom 3D, lepsie rozoznatelne, ale ak ti ho ponuka bez jasnej priciny, ze nemas komplikacie alebo babetko tak podla mna staci 3D

mamamarianka

chodím ku hartelovi a po troch rokoch jediný on mi pomohol k tomu aby som otehotnela. mam len jednu otazočku, nabuduce mi naplanoval 4d ultrazvuk, neviete kolko stojí u neho toto vyšetrenie a oplatí sa to vyšetrenie??? dakujem

Tina 2 zo ZA

Musim pridat informacie z cerstvych skusenosti. Mudr.Hartel je skutocne odbornik. Osobne si vsak myslim,ze vela veci robi mechanicky a ako na pase.mne u neho chyba prave ten usmev na tvari a troska \"osobna\".vzdy ma varuje pred moznymi rizikami,co mi vsak v kombinacii s jeho profesionalnym neosobnym pristupom prinesie obavy a kazdu navstevu u neho potom doma oplacem,pretoze ma jeho \"preventivne varovanie\" vzdy vystrasi. Co sa tyka sestriciek,su mile a ochotne,na druhej strane vsak \"sesterna\" spojena s recepciou v cakarni mi nezarucuje vobec ziadnu diskretnost,ktora sa tak proklamuje na web stranke ambulancie.cize radsej sa sestricky ani nic nepytam a dufam,ze nebude prilis rozpravat o mojich tazkostiach,pretoze dalsie klientky,ktore cakaju,vedia o mne vsetko. Takze co lekar diskretne za stenoz,sestricka zopakuje v cakarni verejne:-(

petul

Radsej si zaplatim aj za usmev na lekarovej tvari, ale viem ze sa usmeje a tvari sa chapavo...cely zivot platite do zdravotnej poistovne nemale prachy a hovno z toho, lekar sa chova ako niekto koho otravujete svojimi problemami a podobne...Predtym som chodila k dr. Lanimu a aj napriek tomu ze som zaplatila 10€ za objednanie na urcity cas..nikdy ten cas nedodrzal a choval sa arogantne...Ked pridete k lekarovi s bolestami a strachom a on vam povie no ja neviem co s vami, tak naco tam je....U Hartela sa mi to nikdy nestalo..vzdy vedel cloveka upokojit a hlavne vzdy sa snazil kazdy problem nejak riesit....tu viem kam davam peniaze, viem co za ne dostanem a nelutujem to

Tina a Tani

Dievčata,všetko to je len pozlátko.Verte mi.Postupom času na to prídete sami.Platíte si aj za ten úsmev na jeho tvári

stastie 1

mudr.Hartel je najlepší gynekolog.je to vynikajúci odborník,je velmi milý,dobrý,spraví všetky vyšetrenia,má moderne vybavenú ambulanciu,vynikajúci prístup k pacientkám,aj sesrtičky sú velmi milé.

salamandra

Nedávno som prešla ku doktorovi Hartelovi. Taký dobrý pocit z doktora som ešte nemala. Je chápavý, milý a všetko čo ide robiť vopred vysvetlí. Som maximálne spokojná a takisto aj peronál je veľmi milý. Platila som síce vstupnú prehliadku 50 €, ale vôbec to nelutujem, stojí to za takú starostlivosť ako doktor Hartel ponúka. Aspoň viem, kam tie peniaze idú, je to veľmi pekné a útulné zdravot. zariadenie.

petul

no tak po novych skusenostiach mozem potvrdit, ze moje rozhodnutie ist k tomuto lekarovi bolo zatial najlepsie ake som mohla spravit. Pristup personalu super, lekar prijemny, chapavy, vsetko co treba vysvetli, poradi a snazi sa riesti problemy...Jasne ked sa objednate napr. na preventivku, cakate cca mesiac, ale ked mate problemy tak vas vybavia hned rano a nemusite platit za prednostne vysetrenie, len klasika platite za vysetrenie mimo preventivky...Rovnako nesaskuju s trapnym objednavanim krvi ked je nieco surne...vybavia vas za 5 minut, ani sa neohrejete v cakarni...fakt som nadmieru spokojna a aspon viem, ze peniaze idu lekarovi za nastroje a plat personalu a nie na drahe auta riaditelov zdravotnych poistovni a podobne