Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem byt chudsia aj chcem byt modelka

Timea Timi

Ahojte....
Prosím poradte my ako sa mám stať modelkou.Neviete nieakú modelingovú agentúru?Ja mám 13 ale výšku iba 150cm.Čiže neviem či by som uspela keby som bola na opätkoch.Prosím poradte my. :)

misterinka

ale o vahu mi az tak neide ale o vysku ked moji rodicia su celovo vysoky aj moji surodenci neviem mam len 12 a 158 tak mi poradte

mistrerinka

mam 12 vazim 35 a meriam 158 myslite ze mozem byt modelka moj otec meria 176 a moja mama 160 myslite ze dorastiem ak su oni takej vysky ? aj moji bratia boli nizky a potom dorastli do vysky 170 174 ? co si myslite ?

Petevan

no musim sa smiat, toto sa tu kto vsetko zisiel, cela skola.
Prva najdolezitejsia vec je genetika. Baby ktorych rodicia su mali a tlsti na 100% nemaju sancu a nech na to zabudnu. Ak mas tlste stehna a tehlicky na bruchu tak zabudni tiez, tych stehien sa uz nikdy nezbavis.
Modelky su vysoke a stihle, tvar nie je podstatna, ci skor o co si skaredsia o to budes zaujimavejsia. Takze je to o tele, ktore vzdy vychadza z genetiky tvojich rodicov, hlavne sa na nich preto nehnevaj. Ak budes robit bulimiu ci nebudes jedavat toho nasledok bude, ze sa zle bude vyvijat tvoje telo, takze s tym chvilu treba pockat, aspon do 16ky. Jedavaj casto male porcie, ziadne sladkosti a praktizuj sport kazdy den, behavaj a cvicievaj rano a vecer. Dolezite aby si sa pri tom aj mierne zapotila. Tak do toho!
Ak sa tam dostanes caka ta krasny zivot plny fetu, tabletiek a zurok s bohatymi.

sophi199

ahojte .chcem byt modelkou mam 13 a 38kil a 155cm myslite ze som dost chuda aby som bola nejaka profi modelka??jem normalne aby ste si nemysleli ze som nejaka anorexicka akurat vela cvicim

EVANZELINKA

meriam 158 mam 11 rokov , myslite ze mozem byt modelkou ludia mi vravia ze som pekna a velmi fotogenicka, ale ta vyska ale ja strasne chcem byt modelka spravim preto hocico

Fleur-de-lis

a ešte si kvôli modelingu aj zničiť telo. Tebe sa páčia také vychrtliny len preto, že sú všade okolo a prezentované ako to naj. Inak by žiadna rozumná bytosť nedošla k záveru, že kosť a koža je dobré. Nedaj sa nachytať, oni na tom len zarábajú... Majú premakané ako zmanipulovať ľudí.
A určite nedrž v tvojom veku žiadne diéty, lebo keď budeš mať viac rokov si budeš trieskať hlavu o stenu, že ako si si poškodila metabolizmus a celkovo organizmus, ale už bude neskoro...
Sa akurát snaž obmedziť sladkosti a chipsy a podobné blbosti...

A nekŕm svoju hlavičku tým dnešným "šoubiznisom", zaslúži si lepšie !!!

Fleur-de-lis

maybe, určite máš na viac ako byť modelkou! Ako už len svetu pomôže niekde pretŕčať svoje telo? Si stvorenie s rozumom, intuíciou, s hodnotou... Prosím, nezahoď to všetko modelingom...
Určite máš na viac!!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem byt chudsia aj chcem byt modelka - Fórum - ZDRAVIE.sk