Chcem byt chudsia aj chcem byt modelka

misterinka

ale o vahu mi az tak neide ale o vysku ked moji rodicia su celovo vysoky aj moji surodenci neviem mam len 12 a 158 tak mi poradte

mistrerinka

mam 12 vazim 35 a meriam 158 myslite ze mozem byt modelka moj otec meria 176 a moja mama 160 myslite ze dorastiem ak su oni takej vysky ? aj moji bratia boli nizky a potom dorastli do vysky 170 174 ? co si myslite ?

Petevan

no musim sa smiat, toto sa tu kto vsetko zisiel, cela skola.
Prva najdolezitejsia vec je genetika. Baby ktorych rodicia su mali a tlsti na 100% nemaju sancu a nech na to zabudnu. Ak mas tlste stehna a tehlicky na bruchu tak zabudni tiez, tych stehien sa uz nikdy nezbavis.
Modelky su vysoke a stihle, tvar nie je podstatna, ci skor o co si skaredsia o to budes zaujimavejsia. Takze je to o tele, ktore vzdy vychadza z genetiky tvojich rodicov, hlavne sa na nich preto nehnevaj. Ak budes robit bulimiu ci nebudes jedavat toho nasledok bude, ze sa zle bude vyvijat tvoje telo, takze s tym chvilu treba pockat, aspon do 16ky. Jedavaj casto male porcie, ziadne sladkosti a praktizuj sport kazdy den, behavaj a cvicievaj rano a vecer. Dolezite aby si sa pri tom aj mierne zapotila. Tak do toho!
Ak sa tam dostanes caka ta krasny zivot plny fetu, tabletiek a zurok s bohatymi.

sophi199

ahojte .chcem byt modelkou mam 13 a 38kil a 155cm myslite ze som dost chuda aby som bola nejaka profi modelka??jem normalne aby ste si nemysleli ze som nejaka anorexicka akurat vela cvicim

EVANZELINKA

meriam 158 mam 11 rokov , myslite ze mozem byt modelkou ludia mi vravia ze som pekna a velmi fotogenicka, ale ta vyska ale ja strasne chcem byt modelka spravim preto hocico

Fleur-de-lis

a ešte si kvôli modelingu aj zničiť telo. Tebe sa páčia také vychrtliny len preto, že sú všade okolo a prezentované ako to naj. Inak by žiadna rozumná bytosť nedošla k záveru, že kosť a koža je dobré. Nedaj sa nachytať, oni na tom len zarábajú... Majú premakané ako zmanipulovať ľudí.
A určite nedrž v tvojom veku žiadne diéty, lebo keď budeš mať viac rokov si budeš trieskať hlavu o stenu, že ako si si poškodila metabolizmus a celkovo organizmus, ale už bude neskoro...
Sa akurát snaž obmedziť sladkosti a chipsy a podobné blbosti...

A nekŕm svoju hlavičku tým dnešným "šoubiznisom", zaslúži si lepšie !!!

Fleur-de-lis

maybe, určite máš na viac ako byť modelkou! Ako už len svetu pomôže niekde pretŕčať svoje telo? Si stvorenie s rozumom, intuíciou, s hodnotou... Prosím, nezahoď to všetko modelingom...
Určite máš na viac!!!