Hemostop gel

Príspevok v téme: Hemostop gel
pls poradte

Ahojte,chcem sa spytat,ci ma niekto skusenosti s pripravkom hemostop gel.
Zaujima ma,ci sa tento gel moze pouzivat aj na regeneraciu pokozky po obareny horucou vodou.
V lekarni mi tento gel ponukli,ze obsahuje latky na regeneraciu koze, no ma zaskocilo,ze na obale gelu je ze sa pouziva na hemoroidy,aj na nete som si nasla,ze sa ne pouziva, tak neviem.

simplefix

O účinkoch tohto produktu okrem jeho primárneho použitia je písané napríklad aj tuto www.polakova.sk. Hovorí sa tam:

"Veľa žien využíva gél aj na iné účely ako len na liečbu hemoroidov a to na popraskané žilky na tvári, poranenia a ľahké popáleniny kože. Gél obsahuje regeneračné zložky, takže by mohol byť účinný aj v týchto prípadoch....."

Je tam aj viac dobrých info na základe ktorých sa človek môže rozhodnúť aj pre iný produkt.

tulio

jasne hemostop je primarne urceny na hemoroidy ale nikde som sa nedocital, napriklad aj tu: imunita.online ze by bol aj na poranenu pokozku, ale ked obsahuje dubovu koru, tak hadam by aj pomohol i v tomto pripade, pretoze ta je znama svojimi stahujucimi ucinkami a pripravuju sa z nej aj rozne kupele na popaleniny a kozne ochorenia

janulka11

detralex a hemostop sa mi najlepsie osvedcili na zbavenie sa hemoroidov,treba k tomu vyhodit kavu z jedalnicka a nenamahat konecik

anotherlove

mne hemostop pomohol na hemoroidy, obsahuju upokojujuce latky dubovu koru a vyvolava chladivy pocit ale ci pomaha na regeneraciu koze som este neskusala