prerušovaný styk

Príspevok v téme: prerušovaný styk
lavy

Môžem byť tehotná, keď sme mali s partnerom asi 10 min. prerušovaný styk a potom som použila pharmatex čípky. Neurobil sa do mňa. Myslite že za tých 10min. sa mohli do mňa dostať spermie z tzv. kvapočok lásky? Partner bol chvíľu pred sexom aj na wc, len čo ma viac vystrašilo je, že po sexe zo mňa išiel biely výtok, aj večer, dokonca aj na druhý deň, čo to môže byť? Ďakujem

bazalka

Ahoj, neviem prečo si použila Pharmatex až po styku. Má sa predsa používať pred stykom. Po styku ti už asi veľmi nepomôže. Podľa mňa ten biely výtok bude z toho Phharmatexu, nie?

lavy

no tak to si este bohuzial chvilku pockas :( ja len dufam ze co najlepsie pre mna lebo tiez to neni bohiveake medzi mnou a priatelom takze by som bola velmi nerada keby cosi :( ... uz nestresujem, akosi som zacala mat z toho taky dobry pocit, to poznam, mne zatial pri takychto stresoch meskali len 4 dni, ale keby su to 3 tyzdne tak asi skolabujem, este raz ti pekne dakujem :) kiezby bolo viacej takych ludi ako ty co poradia a neodsudzuju hned

natalia123

Nie je zaco ;) Potom napis ako to dopadlo :) Ja som mala tiez 18, ked som a raz velmi bala, ze som tehotna, najhorsie bolo to, ze s mojim byvalym, s ktorym som sa prave rozisla a o to horsie boli moje obavy, lebo som vedela, ze by som sa k byvalemu vtatit nikdy nechcela. No otehotniet nie je take jednoduche, ako som si myslela...Preto som tehotna nebola a spadol mi naozaj obrovsky kamen zo srdca :) Dufam, ze aj tebe spadne :D A nestresuj aj ked ti bude par dni meskat menstuacia, mne meskala vtedy 3 tyzdne a aj tak nic :)

natalia123

Kamoska mala 19, prave maturovala a zrazu sa vydavala :D ale co uz, stava sa, teraz je uz dieta na svete a vsetci su spokojni ... a ty mas kolko rokov? 13 den cyklu, ach jaj, nie je to prave najlepsie, ale je take, ze mozes byt tehotna a nemusis. Aj tak si skor myslim, ze tehotna nebudes. Neviem preco, ale ludia mi vravia, ze som dost vnimava a ze mam castokrat dobre tusenie. Hlavne sa nestresuj pri velmi, ked ti bude meskat menstruacia, tak si sprav test alebo zajdi za gynekologom. Drzim palce, nech to doapdne podla tvojich predstav. Ja som tiez tak stresovala niekedy, teraz beriem HAK a je mi fajn a som kludna :) Nerozmyslas o tom?

lavy

13- ty den cyklu, uz mam z toho teda riadne obavy, ja viem som hlupa a najhorsie je ze teraz musim este 2 tyzdne cakat ci mi to bude meskat alebo nie, kamaratka mala kolko rokov ?

natalia123

draha, biely vytok u zeny je normalny, nie su to spermie, nemusus sa obavat :D aj ja ho po pohl. styku obcas mam... no moja kamaratka presne takto otehotnela, chlap sa do nej nespravil a bola tehotna aj tak....vypocitaj si , ci si mala plodne dni a nabuduce netreba takto riskovat. Ja za prerusovany styk urcite nie som...