Biela stolica, co to moze znamenat?

ywonita

Ahoj Annie1, môžeš mi prosím Ťa napísať, ako si napokon dopadla a čo Ti bolo? Lebo ja mám presne také isté príznaky, ako si popisovala. Ďakujem.

Inner

dopredu sa neboj, vobec to nemusi byt zltacka, nechcela som ta nalakat :-))) ale k lekarovi chod kvoli vlastnemu zdraviu...

annie1

Pojdem teda k lekarke, nemam z toho dobry pocit, kedze okrem zazltnutia bielkov a koze mam takmer kazdy priznak zltacky. Dufam ze nie je v takom pripade potrebna hospitalizacia. A este dufam, ze predsa len ziadna zltacka nebude, lebo to znie dost neprijemne :( Dakujem za rady

bibi123

annie1-to je rozdiel, ak si mala viacero priznakov. hepatitidu mozes dostat hocikde-staci, aby si prisla do kontaktu s krvou nakazeneho-napr. aj u lekara pri odoberani krvi(vsimla som si vela sestriciek, lekarov sa chrani rukavicami, ale medzi pacientami si rukavice nemenia!!!) a pod. Mozes ju mat aj niekolko rokov.
navyse hep. je zapalove ochorenie pecene, co by suviselo s radou Citrin tea.
samozrejme, ze to nemusi byt ani nic vazne, ale pre pokoj svojej duse by som na Tvojom mieste k tomu lekarovi zasla co najskor.

joni_

biela stolica by mohla znamenat ze ti odchadza z tela vela tukov nestravenych, takze to by mohlo byt pecenu, alebo zle vstrebavanie potravy co moze mat rozne priciny, ale moze to byt aj zafarbene od nejakeho jedla, ak sa to bude opakovat, tak by som zasla k lekarovi

xyzz

Môže to byť aj niečo so žlčníkom, myslím. Ako keď jedlo prechádza cez žlčník, tam sa produkuje nedostatočné množstvo farbiva tak stolica je biela. Teda ak si to dobre pamätám čo sme sa učili..

annie1

Krv tam nie je. Ale pred tyzdnom som jeden den zvracala, myslela som si ze mam zludocnu virozu. Potom som mala tyzden nechutenstvo jest, ale to uz je v poriadku. Potom som si vsimla tmavu moc. Na nete som nasla ze su to vsetko priznaky hepatitidy, ale to neviem kde by som mohla dostat, navyse to zvracanie mohlo ozaj mat nieco spolocne len s virozou. Dufam, ze to prejde. Pockam a uvidim co dalej.

bibi123

annie1-pokial tam nie je krv, nemalo by to byt nic vazne, pockaj este den, ci sa to nezmeni. stolica sa moze zafarbit z jedla, brania liekov,...