Ako schudnut z tvare?

smutny

elle myslim tym posilnovanie...za jeden rok a pol som nabral mozno 18-20kg a prejavilo sa to dost aj na tvari,najme na licach.....
marykey25 presne si to vystihol, trapi ma to hlavne pre to.....ked som este nebol taka stavba tak sa za mnou pozerali dokonca sa ma dve o 3 roky starsie spytali ci s nimi chcem chodit atd...a to som bol zasran..teraz take veci velmi neocakavam.....
preto ma to dost stve

marykey25

Neboj, maju to na svedomi hormony - sak dospievas. Tvoja tvar zacne naberat muznejsie- ostrejsie, hranatejsie crty okolo 20-tky...je to individualne. Aj dievcata su v tomto veku okruhlejsie- ale to sa vekom meni. Okrem toho- okruhla tvar- to moze byt geneticky dana- ako vasa rodinna crta (po ocinovi, dedovi...). Ak chudnes z celeho tela, chudnes aj z tvare - ale! nie vzdy! Clovek z tvare "schudne" - ak sa trapi alebo je unaveny - a to nechci byt! Zdravie je na 1. mieste!!!!Ale Tvoj problem predpokladam vazi v slove "DIEVCA" - a co ked sa jej nebudem pacit?....SPRAVNA holka nepozera na okruhlost tvare, ale do oci a do srdiecka. Ver mi! mam 25- stvrtstorocie - a to je uz nejaky vek, nie;-))))

elle

Myslíš si že tvoja tvár je oproti telu silnejšia? Alebo je to vyvážené? Ja iba viem že zo samotnej tváre sa schudnúť nedá, musel by si zapojiť celé telo, potom by ti určite ubudlo aj z tváre. Skús to .
Ked hovoríš že si nabral na svaloch, myslíš tým posilňovanie, alebo si len tak pribral?

Nikuska91

nesmut kvoli tomu...mozno treba len trolilinku upravit jedalnicek ak ti na tom tak velmi zalezi...
ja mam baculatu tvar odkedy som na svete a nijak ma to netrapy..darmo mi niekde trcia kosti-uz je to tak dane..

smutny

lenze ja mam 15 rokov dost mohutnu svalnatu postavu 178cm a 77kg a odkedy som nabral na svaloch nabral som dost aj na tvari, dost ma to spati pretoze keby som z nej aspon trocha schudol vyzeral by som apson z vonkajsku dobre.....cakam dalsie rady

elle

Tvar tváre je geneticky daný, takže pokial tam nemáš tuk a máš prirodzene okrúhlu tvár, už s tým nemôžeš nič urobiť. Akoby aj? Ale ked máš kilečká navyše, skús schudnúť, schudneš aj v tváry.
Inak vekom sa aj tvár vyformuje a bude menej baculatá.