Sme normalni?

Sue..

tak sa porozpravajte na rovinu o svojej situacii a rieste ju...ak chcete byt obaja spolu tak si vysporiadajte vztah s predoslymi partnermi a zacnite budovat svoj vztah s "cistym "stitom...
alebo mas zaujem o nu len ako o bokovecku?v tom pripade sa necuduj,ze s tebou chce skoncit ..asi dostala rozum...

elsa5.5

otáznik_?,ak ti na tej žene aspoň trochu záleží tak ju nechaj,nenič jej rodinu,a ked ju chceš presviedčať tak už sama si to uvedomila,preto v tom nechce pokračovať ked píšeš že má výčitky,vráť sa k svojej manželke alebo sa rozved a nájdi si rozvedenú či slobodnú,ale na ňu zabudni.

natalia123

A si zenaty? A ona ? Vsetko sa tu toci okolo toho, ked mate rodiny, na 100 % s tebou nezostane a neskor si to uvedomi, ze je to velka chyba, ak uz teraz ma vycitky...

ooooo

Pekne :D V dnešnej dobe je rozvod na dennom poriadku...Tak sa obaja rozveďte a zašite sa niekam pred svetom. Len aby ste neskôr neľutovali vzburu hormónov...

elsa5.5

otáznik_?,,tak samozrejme je to vaša vec,až je to o tebe a tom druhom,si dosť mladá a on dosť starý,s toho budeš mať samé problémy,aj on,až to praskne ale v konečnom dôsledku vždy je najhoršia tá žena,nič dobré s toho nepozerá treba to ukončiť,ked nemá rozum on maj ho ty,to je môj názor.

natalia123

Kedze nazov temy je "sme normalni" tak pises to o sebe a o svojom vztahu, ale co chces od nas pocut? Mate rodiny? Mate zavezky? Ak nie, je to uplne v pohoe uzivajte si, ak ano, nechapem co sa nas pytas, ked to vies sama , ze by si s tym mala prestat, kym sa este viac nespalis. Hlavne vsetko zle sa ludom zvykne vratit.

delphia

a co my s tym? je to ich vec. nech sa zariadia dla seba. kazdy z nich ma svoje hodnoty, priority, pozna svoje zavazky. je to ich zivot, ich svedomie.