Únik mocu

Ipsik

Ja si myslím, že to nie je normálne, že keď robíš aktivity, ktoré robíš a popri tom si cvrkneš? Tak nepoviem vôbec nič, keby že sa zdeluješ a potom si pomýliš wecko s radiátorom (a radiátor ráno netečie), to je iné, proti tomu nemôže nikto nič povedať. To dá rozum a dá sa to pochopiť.
Dostal som jeden (možno) dobrý vtip, tak vám ho sem dám, ale necvrknite si, please:-) Ten druhý je z iného zdroja.
------------------------------
Jeden obchodník navštívil svojho čínskeho priateľa v nemocnici. „Chin yu yan, chin yu yan ...", hovorí pacient slabým hlasom. Obchodník by mu rád pomohol, ale žiaľ nehovorí po čínsky. „Chin yu yan, chin yu yan!", zase opakuje pacient. Po chvíli zomrie.
Niekoľko mesiacov neskôr sa ocitne spomínaný obchodník na služobnej ceste v Šangaji, kde sa naučí, čo znamenajú tie slová v preklade: chin you yan: neseď na mojej kyslíkovej hadici.
------------------------------
Žena lekárovi: pán Dr., môj manžel si myslí, že je kôň! Nuž, to nebude lacné, aby som ho z toho dostal. Žena: to nevadí, my máme peňazí dosť. Dr.: a ako je to možné? Žena: môj manžel vyhral už 3. dostihy:-)

Verculienka

Dobry vecer , chcem sa opytat ci na vysetrenie napr. K MUDr. Gajdosovi... musim mat vymenny listok od obvodneho doktora ci aj od urologa
a gynekologa? A este sa chcem opytat ci sa za zakrok plati (pri zavedeni tot pasky) pripadne aj za objednanie za konzultaciu... dakujem za odpoved..

Ahojlaska

Ja som bola operovaná u Dr. Gajdoša v Piešťanoch. Vrele odporúčam. Termín som mala do 14 dní, v deň operácie som išla poobede domov.Mohla som si vybrať spôsob narkózy. Páska , ktorú mi implantoval drží skvele. Už som 3 roky po operácii a nepomočujem sa.

evitschka

ja som bola jedna z tych stastlivcov co im stacilo iba uzivat Ive a bez lekara to ustupilo same, zatial sa nic nevratilo snad to tak ostane, podla mna som mala len "stresovu" inkontinenciu... ale tak mozem odporucit

Sisa S

Ja som rok a pol od zavedenie TOT pásky. Mám 41 rokov a pred zavedením pásky mi bol diagnostikovaný 3 stuprň inkontinencie. Rok bolo veľmi dobre, žiaden únik no teraz akoby sa mi vracal stav pred operáciou. Neviem čo mám robiť, asi sa znova objednám k urogynekológovi. Až máte niektorá skúsenosti s vrátením inkontinencie prosím poraďte. Ďakujem za akúkoľvek radu.

alabala

Ja som po vloženíTOT pásky 3 týždne.Tento zákrok nadmieru splnil moje očakávania.Mala som strach,ale naozaj nieje naozaj čoho sa báť.Je to 15 min.záležitosť.Mala som celkovu narkozu .Treba naozaj nájsť kvalitného odborníka.Pooperačne bolesti neboli žiadne,bola som už aj na kontrole a už môžem robiť úplne všetko.

Iva 51

Dievčatá TOT pásku odporúčam. Mala som takéto problémy. A teraz ani kvapka, nemám problémy s močením ani iné ďalšie Ale nevie to urobiť každý. Pozrite si www.gynpor.sk . Je tam pán primár Galád- urogynekolog. Je to odborník, ktorý to vie urobiť. Chodte sa svojim urologom a pýtajte si výmenný lístok k nemu na kliniku na Sliač. Zoberie bez problémov.