Výbuchy

Príspevok v téme: Výbuchy
Annuška01

Dobrý Deň, mám taký nemalý problém.Ide o to,že počas sexu mám výbuchy smiechu.Neviem prečo.Mala som už vela priatelov no ani jeden z nich to nevi pochopiť , preto so ich po prvom milovaní s imi hned stratila, pretože si myslia že je mi smiešne ich pohlavné vzrušenie ...Neviete prečo to je? potrebujem pomoc...Môj terajší priatel ma našťastie chápe ale j tak by som tento problém chcela vyriešiť :(

Annuška01

Ak sa partner moc vylaka tak nie ...ale tak ja neviem prečo to môže byť toto...z ničoho nič sa musím začať smiať ...je to takoé nepríjemne...že je mi to príjemne a akurát vtedy sa musím smiať

Marči

Netuším čo to môže byť. Ale nie je žiaden dôvod prečo máš tie tzv. výbuchy smiechu? To ani orgazmus nedosiahneš?

Annuška01

viete čo ja ani neviem....nestalo...po mojom prvom sexe asy tri krát to bolo ešte v poriadku ale potom už nie..Keď muž dosiahol erekciu tak sa začnem smiať...ale ja sa nechcem...rposte nečakaný výbuch smiechu..to sa nedá zastabviť.....ách jaj a preto nikdy vruchy nezažijem ja pretože partner sa zlakne :(

Marči

Annuška nie je to náhodou tak, že si spomenieš na niečo smiešne? Alebo nestalo sa ti niekedy pri sexe niečo smiešne? Alebo pri ktorej situácii sa začneš smiať? Ked muž dosiahne erekciu alebo? Čo ti je konkrétne smiešne? Skús si spomenúť na niečo smutné. Inak to žial nevidiím. :) :) Držim palce.