Klamár,klamár

Príspevok v téme: Klamár,klamár
insomnia21

Mám priatela,sme spolu rok a pol a on mi vzdy ked si pise s jednou babou a nasledne sa s nou stretava vzdy klame,nakoniec sa pohadaju lebo si ho prestane vsimat.Takto je to v pravidelnosti 2 mesiace si pisu potom sa mesiac nebavia.Vzdy na nu nadava ze aka je ludra a potom sa jej ozve a zacne to odznova.Ich pisanie je v ramci flirtovania ale neviem ci spolu nieco mali.Len nechapem preco mi klame.co mam robit?Dakujem za nazory a rady

insomnia21

no ano,takze sa mam na neho vykaslat,raz sme sa kvoli nej pohadali a vtedy mi povedal ze miluje mna a je so mnou a chce byt a na tom zalezi,po pravde som si o sebe vzdy myslela ze som typ cloveka ktory si v takej situacii poradi ale teraz na to stale myslim a uz neviem co je spravne preto sem pisem

lolajaja

tak je to o tom ci ho lubis, a ci ti to az taak prekaza aby si sa s nim rozisla ... vela vztahov takto funguje. Samozrejme - logicke uvazovanie- sprany je rozchod...
Alebo skratka nerieste...

insomnia21

no ano,takze sa mam na neho vykaslat,raz sme sa kvoli nej pohadali a vtedy mi povedal ze miluje mna a je so mnou a chce byt a na tom zalezi,po pravde som si o sebe vzdy myslela ze som typ cloveka ktory si v takej situacii poradi ale teraz na to stale myslim a uz neviem co je spravne preto sem pisem

lolajaja

Neviem nie je ti tu co poradit a pomoct... Vsetko je tak ocividne co pises, skratka s nou chodi von a nehovori ti o tom:-aby si nemala zbytocne otazky,-nechce sa mu to riesit, - je s nou asi rad (keby bola take decko ako hiovori tak by s nou netravil cas chodenim na kavy a pisanim ale vobec by ju nekontaktoval) to su fakty ktore si treba uvedomit...

insomnia21

jasne ze mi to vadi inak by som to tu nepisala,nie on mi tvrdi ze ked si predtym pisali tak jej len pomahal ze bola na dne ale ja viem ze to nebolo o psychickej podpore,a pokracuje to stale dalej,nas vztah je inak ok len ked sa raz za cas na scene objavi ona tak mi klame a pise a stretava sa s nou aj ked mne to nepovie a ked sa ho opytam tak mi klame do oci ze to tak nieje.a je to teda jeho x s ktorou bol kratko ale stale mi hovori ze je mlada a hlupa a ze ju nechce,tak ale preco nepovie idem s nou na kavu? clovek vetsinou klame ked ma dovod

vebe

neviem co si od toho vztahu slubujes. Chlapec sa musi predsa rozhodnut co chce. A co sa tyka dovery, v tomto pripade niet ziadnej dovery.

lolajaja

a teda ti nevadi ze spolu flirtuju ? nerozumiem tomu ... keby sa ti priznal ano nadbieham jej ..tak je to v pohode?

lolajaja

pokial ti to nevadi ... ze sa stretavaju, flirtuju a sexuju(lebo nie si naivka a urcite ti to napadlo, a je to 100% pravda) tak to klamanie je uz potom druhorade