Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Váš najlepší parfém

LikeaPetrucci

Tu ti hádam nikto nepomôže vybrať pre teba tú najlepšiu vôňu avšak pre mňa je bestoff Hugo Boss Boss No.6 Bottled ... teraz som ju ppozeral na notino.sk a je v dosť tak výraznej zľave... ak by si ju teda chcela tak takú menšiu zľavičku ešte mám .. www.zlavove-kody.sk

BajoM

To či ti bude sympatická vôňa záleží asi na tebe, ale ja osobne ti viem odporučiť parfúmy Dolce & Gabbana a Hugo Boss, ja konkrétne najviac používam Dolce & Gabbana Pour Homme pre mužov, ale mojej priateľke asi najviac pasuje Light blue, skúšali sme toho dosť ale tieto sú top a nikdy nesklamú, ale asi 100ľudí 100 chutí tak tebe môže voniať niečo iné.
Každopádne ak by si sa rozhodla pre odskúšanie niektorého z týchto parfúmov tak ti odporučím využiť aj tieto zľavy, je to jednoduché a aspoň niečo málo ušetríš :)

-odkaz odstránený-

dagmar12

suhlasim, hugo bos pansky je klasika! a na parfums ho maju lacnejsie ako v parfumerke, kupujem uz roky pre mojho

vitaminwater

Nathalienne: to su presne moje najoblubenejsie parfemy =) skusila som aj be delicious, ale I love love je proste the best =)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Váš najlepší parfém - Fórum - ZDRAVIE.sk