Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oleje na vlasy - vaše skúsenosti

Gabina1234

Ja mám veľmi dobré skúsenosti s mandľovým olejom. Užíva sa vnútorne aj ako zábal.
Tu som ho kúpila: -odkaz odstránený-
Dajú sa u nich kúpiť aj kvalitné prírodné šampóny.

Damasska ruza

Dobry olej na vlasy je stimulator na vlasy znacky Ikarov, pouzivam ho raz do tyzdna ako masku, Je z rebricka, zihlavy a zeruchy, z mandloveho oleja, rozmarinoveho, levanduloveho, bergamotu a ylangylangu. Proti vypadavaniu, lupinam, stimuluje rast, reguluje mastnou a vselico ine www.eshopikarov.sk

be.natureal

100% za studena lisovany arganovy olej, BiO makadamiovy olej, kokosovy alebo bio olejovy komplex na vlasy - zmes olejov - najdete na eshop.natureal.sk... netreba zohrievat, ucinne su bud vo votreni do vlasov pred alebo po samponovani - zalezi na type vlasov...

SUS4N

chcem sa opýtať, ako skladujete argánový olej? V chladničke alebo normálne v miestnosti. Ešte by ma zaujímalo ako presne si ho aplikujete na vlasy. Na vlhké vlasy nanesie, zabalíte do uteráka, necháte hodinu pôsobiť a potom si klasicky umyjete vlasy? Alebo nejako inak? Ďakujem

renkaenotel

arganový olej ak máte pravý a nie len lacnú eu napododbeninu určite nezohrievajte, najúčinejší je originál, neupravený čistý arganový olej, perfektný keď si robím zábaly, ozaj skúste si porovnať tie lacné oleje čo kúpite kdekoľvek na zĹAVOVOM

renkaenotel

mala som arganový olej od fontanazdravia, nielenže bol riedky, zjavne upravený ale mal aj staré výrobné číslo, či dávku, neskôr som zmenila firmu, zaplatila viac za olej ale zverila sa firme, ktorá arganový volej dováža priamo z Maroka a to je teda skutočný arganový olej

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oleje na vlasy - vaše skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk