Vytok=problem?

dada4

Ahojte, ja mam problem, ze mam tak silnohnedy vytok, ze to vyzera az na cierny vytok, mam po menstruacii 5 dni a nikdy sa mi to nestalo, zeby som mala ten vytok cierny.. neviete co to moze znamenat? dakujem za radu.

mamka777

a este nieco. ak ten vytok je sprevadzany svrbenim, palenim, stipanim, tak jednoznacne lekarka, pretoze to bude vaginalna mykoza, lieci sa lahko, ale ked si mala pohlavny styk ci uz cez prezervativ, tak i ta druha osoba musi byt liecena, pretoze sa da nakazit aj cez kondom a pokial druha osoby nebude liecena a ty s nou budes mat znovu pohlavny styk, tak sa ti ta mykoza vrati, neni to nic vazne, kazda zena si tym prejde aspon raz za zivot, ale neni to prijemne no :)) vela stastia

mamka777

veru nic to neni, ale aj gynekologicka by ti povedala, ze pokial nezapacha, je to v poriadku. ak by si mala pocit ze ti to nejak smrdi, tak radsej chod gynekologicke, ta ti iba vezme ster a posle na analyzu, pretoze to moze byt aj nejaky zapal, mozu to byt kvasinkove bakterie, hocico.. nepodcenuj to, pokial mas pocit ze to zapacha ;)