Aky strih vlasov?

Príspevok v téme: Aky strih vlasov?
bezradna

mam okruhlu tvar a vacsi nos a potrebovala by som poradit aky strih vlasov by mi pristal. usimi odstavaju takze uplne kratke ich nemozem mat. len si neviem dat rady ako sa dat ostrihat a kadernicku mam sice dobru ale ked ona ma iny vkus na ucesy ako ja a jej napady sa mi nepacia. vie ma ostrihat perfektne presne ako jej poviem, len neviem co jej mama povedat. myslite ze ofina mi nos nezvyrazni? alebo aky stih bysom mala zvolit az vlasy vyzeraju hustejsie? nikdy nie som spokojna ked to necham len na kadernicku a sama uz neviem co vymysliet.

DomiNuel

Bože.. Ja vôbec neviem ako sa mám ostrihať.. Chcem kratšie vlasy ale do postupna a vobec neviem či sa mi budú hodiť

dubosticka

bezradna v skole nas ucili ak mas nostek trosku vacsi taq ofina do boku ta zachrani... aj ja mam okruhlu tvar a mam typ ucesu do postupky... ked chcem objem vlasy si vyfukam cez kegu alebo sa natocim na natacky vacsich velkosti... ak nepomoze trosku natupirujem..a nezabudni ze okolo tvare zbyrazni kontury... ja mam okolo tvare dlhsie vlasy aby mi to vytvorilo dojem uzsiej tvare

miranda111

ofinku do rovna som uz mala. dokonca viac krat.. a vzdy sa podarila kadernicke inak. niekedy som bola spokojna niekedy zas nie. a osobne si myslim ze viac mi pasuje ofinka dobodku.. alebo viac do polkruhu ako uplne rovna

jankaaaaaaa

miranda111 : na vysoke celo je vhodna ofina aj rovno zastrihnuta. ofina zvacsuje oci a aj tvar potom dostane baculatejsi tvar, teda ofina skracuje tvar.

jankaaaaaaa

dixinka: trvala ondulacia naozaj velmi poskodzuje vlasy. a ano je pravda aj to ze trvala vysusuje vlasy, lenze nemastia sa samotne vlasy, ale pokozka hlavy. a tu pokozku ti trvala nevysusi a nezabrani masteniu. skus sampony z lekarne, alebo sa porad s koznou lekarkou

miranda111

aj ja mam problem s vyberom toho spravneho strihu... mam ovalnu tvar, velke celo, male ocit a velke usta... neviem aky strih si mam zvolit aby tvar posobila vyvazene

dixinka

Ahojte.
Ja mám tiež veľmi jemné a riedke vlasy, ktoré sa mi navyše rýchlo mastia. Nenosím ich ani rozpustené, lebo zafúka vietor a mám hneď štyri hniezda na hlave. Navyše teraz v práci nosím čiapku(súčasť pracovného odevu), takže teraz sú ešte mastnejšie. Predtým som si ich zmývala každý druhý deň, ale teraz si ich musím zmývať každý deň. Tak už neviem, čo mám robiť. Rozmýšľam nad trvalou, tá vlasy vysuší a nemusela by som si ich zmývať každý deň. Čo poviete, či mi to úplne zničí vlasy? Má niekto s tým skúsenosť? Ja už neviem, čo mám s tými vlasmi robiť :-(