Leginy

smajliQa

pre mna su leskle leginy uplne tabu.... posobi to na mna tak stetkovsky... ň
jedine co mam su kozene nohavice,,,, a treba ich vedeit skombinovat... lebo jak povedala XY tak lacneeee to je

xy:)

ja nosim elastaky uz roky na cvicenie :D aj teraz ich nosim, tiez mam aj tricka nad zadok, normalka, ale to sa tyka iba nelesklych legin. co vsak nemusim, su leskle leginy a leskle cizmy dokopy. vyzera to otrasne a lacno.

Leginy

no ja nie som uplne chuda, som stihla, mam taku osmickovu postavu a ta dobre vynikne v obtiahnutych veciach...asi je dolezite spravne to dokombinovat...

a take tie leskle leginy, nie uplne kozene, ale na ten styl, tie sa v pohode mozu nosit ako gate nie?

simculik

bibi123:
to som este nepocula, ale na skole su staĺe in, teda spon u nas :D dolezitejsie je to ako sa v tom citime, a ja osobne sa v leginach citim perfektne pohodovo :)

simculik

ahoj
ja nosím leginý ako sú na tej foto,, nad zadok,, je to sexy a páčí sa to len chalanom,, len daj bacha aby si nemala leginy pritesné.. ale teraz sú legíny hit, v akej kolvek podbe s akymi kolvek trickami :)

hassy

ja nosím pod zadok. Mne to príde veľmi smiešne ak má dievča legíny a k tomu obyčajné tričko, alebo blúzku a je jedno či je štíhla alebo nie, mne sa to hrozne nepáči... ale sto ľudí-sto chutí

smajliQa

ja nosim leginy rada a takmer stale a davam si k nim veci tesne pod zadok... ani dlhe ani kratke.. proste tesne pod zadok.... a vysoke topanky... jedine stekle... alebo k cizmam. inak sa mi to nepaci..... no a ten obrazok co si dala, tak tam je cica pekne nechutna.... ona ma inak strasne nohy aj zadok.... tak isto jak J.LO.

a aku mas ty postavu ked si trufas dat leginy,???? ak si chuda, tak nemas nad cim premyslat.

cinni

tiez si myslim, ze leginy by mali zadok zakryvat, ale ked mam chut provokovat, tak si natiahnem svoje latexove leginy :)) a k nim ale tricko musi byt jednoduche, nevystredne, klasicke obtiahnute tricko s kratkym rukavom,najepsie cierne s nejakou zaujimavou potlacou..pod to cierne hippsy, aby mi aspon do pol zadku zakrylo, ale kebyze mam kufor, jednoznacne volim POD zadok uplne, inac to zhovadi zensku riadne podla mna