Mary Kay

suzanne3112

Milé dámy,

ak by ste mali záujem o min. 30 % lacnejšiu kozmetiku značky MARY KAY, informujte sa na e-maile: poradna2@pobox.sk

... poskytnem všetky info.

Krásny dník

noella

Mary Kay nesadne každému, treba skúsiť výrobky, mať šťastie na dobrú poradkyňu. Ja som pri niektorých výrobkoch ostala - napr. maska, denný krém, microderma, ale niektoré mi nesadli. Výhodou je, že tie čo mi nesadli som mohla vrátiť a buď mi moja poradkyňa vrátila peniaze, alebo vymenila výrobok za iný. Je to drahšia záležitosť, ale myslím, že kvalita je zodpovedajúca. V každom prípade treba skúsiť, lebo nie každému sadne, na webe je o tom mnoho diskusií.

Miskanr

Ja mám skúsenosť takú, že nie každému sadla. Niekomu áno, niekomu nie. Ide o to koli čomu je chceš používať.?

merci33

dobrý deň, tiež pracujem s kozmetikou Mary Kay a to už 4,5 roka, je to naozaj super kozmetika, pleť je po nej úplne iná - hladká... Som z Trnavy a mám tu aj svoj salónik, pokiaľ by ste mali záujem o stretnutie kontaktujte ma na maily: lauruska33@azet.sk

1sissa

Dobrý deň,
pracujem s kozmetikou Mary Kay, je to veľmi dobrá kozmetika. Vyskúšala som už veľa produktov na trhu, avšak Mary Kay má vysokú kvalitu.
Pre viac informácií ma kontaktujte na emailovej adrese 1sissa@azet.sk