Make-up maniačky sem! :)

mataBB

maju ine zlozenie, resp ine vytazky z ovocia...oba su 16 hodinove, ale ten healthy mix serum je viac rozjasnujuci a ten povodny healthy mix je viac kryci...ale oba su super...

mataBB

lari bourjois teda nestoji 12.90...tento novy healthy mix serum ma vsak este vo fann uvadzaciu cenu za 12,20...ale to je len uvadzacia cena...inak ten povodny healthy mix stoji okolo 16...cize radsej si treba pohnut aby sme neboli prekvapene :) ja si ho tiez idem cim skor kupit, kym je este taka cena..ale uz ho maju vyse mesiac, cize predpokladam ze coskoro sa cena zmeni

Lari

Ak si dobre pamatam, Gosh stoji vyše 14Eur a Bourjois približne 12,90 Eur. Myslim, ze je to dost v pohode cena, plus ked budem mat zlavu s Euro26... parada :) ... len keby este viem, ktory je lepsi :) Skusala som oba, odtienovo mi lepsie sadol Gosh, ale texturu mal trosku lepsiu Bourjois.

katuša

ja používam gosh už celú večnosť, no nie ten, na ktorý sa pýtaš a som s ním veľmi spokojná. na leto by som chcela tiež prejsť na iný a tiež sa rozhodujem medzi týmito dvomi. s bourjois nemám skúsenosti, no vyzerá veľmi fajn, nakoľko ja hľadám práve rozžiarujúci makeup. na druhej strane, myslím si, že ani gosh nesklame. prosím koľko stoja tieto makeupy? nedopátrala som sa tam k cene.

mataBB

ten prvy je fakt dobry, mala som vzorku z fann a brusim si na neho zuby ked sa mi minie moj, ale to este potrva:)
ale nie je moc kryci..ale ak nemas nejake vyrazne akne tak je to len dobre, aspon nebudes vyzerat ako maska