Odstraší ho, že som neskúsená?

Príspevok v téme: Odstraší ho, že som neskúsená?
absdiasla

Chcela by som vedieť mužský názor na babu, ktorá ešte nemala vážny vzťah. Čo ak by vám nová priateľka povedala, že ste jej prvá vážna známosť? Lebo mám 20 a doteraz som vzťah nemala. Bojím sa, že ak si aj niekoho nájdem a poviem mu to, pomyslí si, že som čudná.

Ja som ale úplne normálna, len neuznávam byť s niekým, koho neľúbim. A keďže som ešte nikoho takého nenašla, neprišiel ani vzťah. Chlapcov, ktorý by ma chceli bolo viacej, v tom nie je problém. Len som sa do nikoho ešte nezamilovala. Čo by ste si o takom dievčati mysleli?

silviklh

absdiasla

nechapem,ty budes chodit len s niekym,koho lubis?a ako sa chces preboha donho zamilovat???ked s nim nebudes???

alzbeta503

Ahoj, nie si cudna, si jedinecna a vaz si samu seba lebo raz budes pre niekho dar :) bola som v rovnakej situacii a viem o com hovoris..chlap ktory si ta zasluzi je stastny tvor..:) nebude si mysliet ze si cudna ale ze si nieco ako kvietok ktory sa rozkvitne len prenho :) trpezlivost ruze prinasa..ver mi..takych dievcat je teraz na svete malo :) vela stastia

Piskvorka

Ak ho to odstraší, aspoň budeš hneď vedieť, že za to nestojí. :)
Myslím, že v takejto veci je najdôležitejšie to, že si "neskúsená" preto, lebo si vážiš samú seba a ako si napísala, neuznávaš byť s niekým, koho neľúbiš. A každý chlap, ktorý to má v hlave upratané, si také dievča bude vážiť.
Takže sa určite nemáš čoho báť a skôr či neskôr na nejakého fajn týpka narazíš.

summer2

Ahoj! Ja som bola na tom podobne. teraz mam svojho prveho chalana mam 19 rokov a tiez somm sa bala presne tohto co pises ty. Presne tie iste obavy som mala aj ja. Ale nastastie sa mi podarilo najst niekoho kto ma skutocne miluje a ja milujem jeho, takže to že som bola neskusena, panna, prva laska a podobne mu vôbec nevadili, dokonca sa mu to strasne paci, že je moj prvy :)...takže sa nicoho neboj. Ak najdes toho praveho problem to urcite nebude