Problem s tazkym zaludkom a travenim

Príspevok v téme: Problem s tazkym zaludkom a travenim
Roqi

Dobry den, mam problem s tazkym zaludkom a travenim, grganie, atd.....dosledkom nedostatku kyseliny...Chcem by som sa spytat..., robim si tibetsku kulturu kefiru ktora je aj kysla, ale vraj dost zasadita, ktoru som bral rano a vecer po jedle, len sa chcem spytat ci to nieje zle ked je zasadity, ci by som to nemal brat radsej pred jedlom...? ked mam nedostatok kyseliny... A este by som sa chcel spytat ako by som mal vhodne skombinovat Probiotika, Kefir, Zeleninu, Ovocie, BetainHCL a Jedlo....co pred jedlom, co po jedle, co rano, co vecer....Dakujem pekne, neviem uz na koho sa mam obratit....Mam len 19, zivotosprava super nejem sladke bielu muku, pijem 3 litr cistej vody denne, nepijem, nefajcim, nejem premastene jedla, sporujem. Dakujem!

StanleyH

evik, mozem ti poradit produkt FIT od Agel, mozes si to najst na nete, urcite sa mi ozvi na agel.svk@gmail.com , poviem ti viac

evik1

Aj ja som jedla Emulips aj ten nápoj,aj som sa zregistrovala,ale nejaké zmeny som nepostrehla a to som za takéto srandy,ale znovu mi volali,že nech si ešte kúpim ...no neviem,teraz mám ten ľanový olej,podľa mňa,všetžky bylinky pravidelne sú vhodné veď je ich veľa na trávenie,či vo forme čajov,alebo kapsúť,dôležitá je pravidelnosť a to usporiadanie potravy,bylinky sú na dlhšie ako homeo,tiež sa z nich nokto nevylieči za týždeň.A ešte závisí od druhu choroby a od stupňa.Bylinky ako podpora a doplnok sú super,ale stanovisko musí zaujať odborník.netreby tápať a sám si stanovovať diagnózu,lebo možno ani netreba tie doplnky,ktoré si laik myslí,že mu ich treba...črevá sú veľmi dlhé a je mnoho porúch,ktorými môžu trpieť.Dnu si samy nevidíme.

evik1

píšeš,že piješ naozaj,lebo s touto vlákninou treba fakt veľa piť.kúp si k tomu ľanový olej za studena a daj si každé ráno nalačno 1 lyžičku a zapi vodou s citronom.konzumuj strúhanú mrkvu,výborne chutí s vytlačeným citronom a škoricou-med.možno musíš organizmus vždy prekvapiť s niečim novým,inokedy si zas daj vymočené slivky a potom vypi aj tú vododu zý níich,ve´d nie veľa,len zo 3.niekto chváli kapustovú šťavu a hneď ide(žiaľ ja TOTO NEMôžEM,NIE PRE CHUť,VE´D JE TO BOMBA,ALE MI TO SPôSOBUJE,...)Máš DOSť CHôDZE SúVISLEJ V DENNOM REžIME, MOžNO SA SMEJEš,ALE NAOZAJ PRIRODZENá MASáž,KTORá POMáHA POSúVAť.ani múkou sa moc nezaliepaj v podobe rožkov.

carey

zdravim, chcem sa spytat, mam problemy s vyprazdnovanim, beriem psyllium uz asi 3 tyzden zo zaciatku ako som si davala stacilo si dat rano a hned som isla na zachod, teraz si davam aj vecer a nic jednoducho sa poriadne napijem este vecer a rano tiez nic... ja fakt neviem uz co by mi pomohlo. Idem mozno tak kazdy 2 den a niekedy ani to nie

evik1

Ahoj,no tá červená stolica a slabosť by mohli poukazovať na nejakú tráviacu poruchu(malabsorbciu) a tedasa ti nedostáva do tela patričná výživa,lebo ju vy...š.aj železo môžeš strácať,vtedy je slabosť,apatia a iné blbé stavy,treba vyšetriť krv,probiotiká sú v pohode,jem to furt a to mám zvlášť citlivé trávenie,nemôžem ani inulín vo výživ.doplnkoch a teraz ho všade dodávajú-vraj prebiotiká! no mňa z nich ide rozbuchnúť!tak pozorne študujem ,aby tam neboli,v čaji,káve,tabletkách psyliu,všade tam,kde by si ani nepovedal.

R ogi

Aha no tak pijem fatru dost teraz, ale tie 4 litre som zacal pit az ked mi bolo zle, citil som take palebie v zilach a straaaasn nizky tlak, skoro som odpadaval, ta stolica zacala jak som zacal brat probuotika, 2x 30 miliard denne, mohlo to byt namna prilis vela? Hned takato davka? Dakujem

martin 72

Možno je to trochu od témy..asi pol roka ma v noci bolieval žalúdok,tabletky od gastrolekára moc nepomáhali.
Nakoniec ma zbavil nočných žalúdočných bolestí obyčajný domáci tvaroh od gazdu..
Vždy večer pred spaním si odkrojím tak zo 10dg

RNG

4-5 litrov je privela, urcite si mal tie pocity slabosti z nedostatku sodika a draslika(hyponatremia, hypokalemia). Poznal by si to lahko na rozbore krvi.
Tu minuly rok jedna zena vypila zo stavky naraz 4 litre vody a zomrela na hyponatremiu, tj prilisne mako sodika v krvi.
Na tu farbu stolice neviem, nic povedat, nikdy som sa s tym nestretol, ked to nebola cervena od krvi ale od niecoho ineho.