Poradťe mi prosím ako dalej, som na dne

Príspevok v téme: Poradťe mi prosím ako dalej, som na dne
0011

S mojim priateľom, s ktorým som skoro dva roky sme sa vo štvrtok pohádali a rozišli,no v piatok sme sa dali dohromady. Ale odvtedy je to veľmi zvlášne, ani sa neozve, a mne je blbé sa mu stále ozývať prvá. Myslím že ma berie ako samozrejmosť a prwstáva si ma važiť. Nechcem byť bez neho lebo ho veľmi milujem a on to dobre vie.. Čo mám robiť, aby som ho získala späť? Lebo takto mám pocit, že ani môj nie je:(

janka66

Tvoj problém je, že si na neho naviazaná a je stredobodom tvojho života. Nič iné pre teba nemá význam, len on, jeho láska, jeho prítomnosť, si závislá ..len neviem ako veľmi..citovo určite, ..ale to pre život nestačí. Dúfam, že nie si závislá aj finančne, to by bol horší problém. Skús sa odpútávať, postupne, nemyslieť na neho veľmi, vyhľadaj kámošky, s ktorými si dlho nebola, určite ti otvorí oči aj ich pohľad na tvoj život, navštív rodinu, zaoberaj sa niečím, len nie svojím priateľom, lebo pre život nestačí niekoho vlastniť a mať pri sebe..ak to neurobíš, bude z teba stále len citový mrzák prosiaci o trochu lásky a prítomnosti a vždy to schytáš ty, pretože každý človek potrebuje mať kúsok svojej slobody a voľnosti, hoci aj vo vzťahu...hore hlavu, máš ešte v sebe trošku cti a hrdosti, takže nie je na svete predsa len jeden muž...

Slobodna

prakticky to ty nikde nepoužiješ, podľa tvojich pár príspevkov dolu. Keď máš strach, že ho stratíš a prosíkaš...žena musí mať svoju hrdosť preboha a nie správať sa ak handra s ktorou si chlap robí čo chce. brr :(

Deria

ono je to vzdy tak, rozchod s milovanou osobou strasne boli ale nasilu nejde nic a laska uz vobec nie! ak mas vsak pocit, ze si ta prestava vazit, ze straca o teba zaujem, mala by si zmenit taktiku. nebehaj po nom, nevolaj mu, ak nema zaujem, lebo tym mozes este viac pokazit. obavam sa, ze uz je aj tak neskoro.

0011

a prakticky to mám ako použit? chcela som sa mu aj ja prestať ozývať ale pocítil aké to je ale bojím sa že ho stratím uplne. :(

Slobodna

stať sa pre neho vzácnou. Vraždou vzťahu je, ak žena dá mužovi pocit, keď si je ňou istý. Muž i žena sa musia snažiť po celý čas, nie iba na začiatku vzťahu. To máš tak, ako keby si polievala kvetinu iba dovtedy, kým nezakvitne a potom ju prestala polievať. Však na čo, už netreba. Čo sa stane? Logicky umiera. Nič nie je isté, večné na tomto svete.